Joanna Koroniewska fot. ONS

Joanna Koroniewska pokazała na Instagramie zdjęcie z córką Helenką

Helenka rośnie jak na drożdżach!
/ 26.09.2018 13:20
Joanna Koroniewska fot. ONS

Fani Joanny Koroniewskiej będą zachwyceni! Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie z młodszą córką Helenką. Dziewczynka przyszła na świat w lutym tego roku. Czy aktorka w końcu zdecydowała się na pokazanie twarzy córeczki?

Joanna Koroniewska z córką Helenką

Joanna Koroniewska pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy, jak wypoczywa w ogrodzie z córką, ciesząc się promieniami słońca.

Ogrodowe Love #ostatniecieplechwilewogrodzie #jestmoc #jestpieknie
- napisała aktorka.

Gwiazda nie zdecydowała się na pokazanie twarzy córeczki. Na zdjęciu, w miejscu buzi Helenki, umieściła naklejkę w kształcie serduszka. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor starają się chronić prywatność swoich dzieci. Oprócz 8-miesięcznej Helenki, wychowują również 8-letnią Janinę.

Joanna Koroniewska jest zachwycona rolą podwójnej mamy. Widać, że macierzyństwo bardzo jej służy. Na Instagramie aktorki często pojawiają się zdjęcia ze spacerów z młodszą córką i innych rodzinnych momentów.

Marzenia się spełniają. Mała Księżniczka jest już z nami w domu. Zdrowa i bezpieczna. Spełniając tym samym największe marzenie swojej starszej Siostry. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować to marzenie a także tym, którzy trzymali mocno kciuki - napisała Joanna Koroniewska w lutym po urodzeniu córki.

Myślisz, że Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor powinni zdecydować się na pokazanie córek? A może lepiej, że tego nie robią?

Przeczytaj:
Joanna Koroniewska szczerze o odejściu z „M jak miłość”. Powód zaskakuje!
Joanna Koroniewska wróci do serialu „M jak miłość”? Oświadczenie aktorki nie pozostawia wątpliwości