Joanna Koroniewska fot. ONS.pl

Joanna Koroniewska pokazała luksusową łazienkę. Jej wanna to prawdziwe dzieło sztuki

Joanna Koroniewska wraz z mężem i dwiema córkami mieszka w warszawskim Wilanowie. Łazienka aktorki to prawdziwe królestwo luksusu.
Urszula Wilczkowska / 30.04.2021 09:40
Joanna Koroniewska fot. ONS.pl

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor i ich dwie córki Janina i Helena mieszkają w warszawskim Wilanowie. W ich domu panuje stylowy minimalizm, jednak w wersji wyjątkowo eleganckiej. Królują w nim jasne barwy, światło, które wpada przez ogromne okna oraz naturalne jasne drewno i kontrastujące z nim srebro. Ta łazienka wygląda jak z Instagramowych inspiracji.

Joanna Koroniewska pokazała luksusową łazienkę

Wiemy, że to nie łazienka miała być gwiazdą tego zdjęcia, a prezent, który aktorka dostała od swojego męża - i musimy przyznać, że wygląda w nim rewelacyjnie. Nie byłybyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie zwróciły uwagi na tło, na którym Joanna Koroniewska pozuje. Sądząc po komentarzach, wcale nie byłyśmy jedyne...

Ogromna wanna, na której siedzi aktorka to prawdziwa gratka dla miłośników stylu retro i artdeco. Asymetryczny kształt przywodzący na myśl luksusy z ubiegłego wieku i piękne, zdobione nogi w srebrnym kolorze sprawiają, że minimalistyczna łazienka staje się naprawdę elegancka, a jednocześnie przytulna. Taka wanna to jednak całkiem spory wydatek. Kosztuje aż 1899 złotych.

Fani są zachwyceni łazienką sławnego małżeństwa. Pojawiły się nawet głosy, że chociaż to bielizna była prezentem od męża aktorki, to wanna niestety skradła całą uwagę.

Biel, beż i srebro powtarzają się w całym pomieszczeniu. Na podobną kolorystykę zdecydowała się także w swojej łazience Małgorzata Socha. U Joanny Koroniewskiej uwagę przykuwa jednak jeszcze jeden szczegół - ogromne lustro w srebrnej, bardzo ozdobnej ramie.

Czytaj także:
Weronika Rosati pokazała sypialnię. Wzrok przykuwa piękne łóżko i lampa z IKEI
Anna Lewandowska ma w domu jeden z najpopularniejszych mebli z IKEA. Co wybrała z oferty sieciówki?
Julia Wieniawa pokazała piękny salon. Ta „dżungla” w tle sporo kosztowała