POLECAMY

Kumulacja gwiazd, ramówka i 20-te urodziny TVN! Oto, co was czeka jesienią w telewizji i... czego niestety zabraknie

Stacja zrezygnowała z kilku hitowych formatów i ryzykuje z nowymi pomysłami.
Edyta Liebert / rok temu

"Drzewo marzeń" zamiast "Ugotowanych" czy przesunięcie "Żon Hollywood" na wiosnę. "Druga szansa" zmieniła kadrę reżyserską, a TVN stawia teraz na "Diagnozę". Co jesienią trafi na ekrany naszych telewizorów?

2 sierpnia w Warszawie odbyła się wyjątkowa jesienna ramówka stacji TVN. Unikalna pod kątem jubileuszu, jaki obchodzi stacja - 20-lecia. Było to wydarzenie, które napawało optymizmem co do nowości, jakie pojawią się na ekranie, i które z impetem wkroczą w nowy sezon i rozgoszczą się w naszych domach. Jednocześnie zachowano nostalgiczną nutkę - wspomniano to, co było i tych, którzy w lepszych bądź gorszych stosunkach rozstali się ze stacją.

Magda Gessler: schudła, czy to tylko złudzenie optyczne?

Co nowego na jesieni w TVN

Najsilniej promowanym serialem jest teraz medyczny, psychologiczny projekt "Diagnoza", skupiony wokół ludzkich tragedii, dramatów i szpitalnego życia. Pierwszy, pilotażowy odcinek będzie zdominowany przez postać Mai Ostaszewskiej, która do roli konsultowała się z neuropsychologami. Jak mówił szef stacji, Edward Miszczak, to przedsięwzięcie jest potężne - to, co działo się na planie, przechodziło ponoć najśmielsze oczekiwania. 

Z kolei nie zabraknie też wzruszeń: o to zadba Mateusz Gessler w programie "Drzewo marzeń". Restaurator ma bowiem niebywałą rękę nie tylko do gotowania, lecz także do dzieci (sam jest ojcem). Ten potencjał wykorzystuje właśnie TVN. Program będzie absolutnie wzruszający - wyciśnie łzy z każdego, kto przypomni sobie, o czym marzył kiedy był dzieckiem, a co teraz jest dla niego ważne. Okazuje się, że dzieci mają czasem więcej empatii, niż dorośli...

Największe brawa otrzymał Robert Makłowicz, podróżnik, który przez lata był związany z konkurencyjną stacją. Będzie prowadził swój format "Makłowicz w drodze", co potwierdziło, że do TVP już nie wróci. My cieszymy się na wieść, że "Kobieta na krańcu świata" będzie miała pełną serię i zaszczytne miejsce w jesiennym rozkładzie jazdy!

Gwiazda TVN w ciąży? Wow!

Rozstania z TVN?

Z wielkim żalem musimy przekazać informację, że dochodowe "Żony Hollywood" i kultowi "Ugotowani" nie zagoszczą na antenie TVN przez co najmniej kilka miesięcy. Stacja TVN wstrzymała realizację tych programów. W zamian oferuje pełne emocji "Azja Express", serialową codzienność ("Szkoła", "Szpital,"19+") czy "Ślub od pierwszego wejrzenia". 

Fani "Milionerów" czy show "Mam Talent" z pewnością ucieszy informacja, że jesienią również pojawią się na srebrnym ekranie. Zaskoczenie? Cóż, TVN wciąż inwestuje w "Belle Epoque", które nie przyjęło się byt dobrze. Nie wiadomo, kiedy pojawią się nowe odcinki, ale wiadomo, że stacja nie wyrzuci go na razie do kosza. 

Oficjalnie powitaliśmy telewizyjną jesień. Zobacz relację z magicznego wydarzenia!

Rozenek-Majdan zdradziła nam, czy chce mieć kolejne dziecko

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)