POLECAMY

Gwiazda TVN potwierdziła, że jest w ciąży? Zobacz, jak odniosła się do tej informacji 36-letnia Dorota Szelągowska

Gratulacje!
Edyta Liebert / rok temu
Gwiazda TVN potwierdziła, że jest w ciąży? Zobacz, jak odniosła się do tej informacji 36-letnia Dorota Szelągowska fot. ONS.pl

Dorota Szelągowska jest w ciąży? Takie doniesienia pojawiły się mediach kilka dni temu. Jeden komentarz pod postem ze strony wnętrzarskiej prezenterki spowodował, że można potwierdzić, że Szelągowska jest w ciąży!

Agnieszka Sienkiewicz opowiedziała o swoim macierzyństwie

Dorota Szelągowska jest w ciąży

Przez 17 lat była żoną Adama Sztaby, z którym ma 12-letniego syna, Antka. Po rozwodzie skupiła się na karierze, ale znalazła też nową miłość - nie chce jednak zdradzić, kim jest jej nowy partner. Szelągowska chce teraz dbać o prywatność i kontrolować każdy wyciek informacji na jej temat. A co z ciążą?

Na swoim profilu Dorota Szelągowska umieściła zdjęcie i pozdrowienia - wcale nie zniknęła, nie ukrywa się w zakamarkach puszczy, nie kryje przed mediami. I pracuje! Jedna z fanek zaczepnie zapytała o ten fakt - Szelągowska odpowiedziała, że przecież ciąża to nie choroba!

Zniknęłam i nie pracuję - tak przynajmniej twierdzą media :) Więc całuję Was czule z planu Domowych Rewolucji :) - Do.

Czy w ten sposób potwierdziła swoją ciążę czy tylko zażartowała z ciekawskich obserwatorów?

Małgorzata Rozenek o ciąży: starają się z Radkiem o dziecko? 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
Ale bzdury piszecie..masakra :/ Jakie 17 lat? Ze Sztaba rozwiodla się niedługo po ślubie. Ich małżeństwo nie trwało pewnie nawet dwóch lat a syn byl tylko jej synem a nie Sztaby. Proponuje na przyszłość sprawdzic źródło i nie robić taniej sensacji z nieprawdy :/
/rok temu
gwiazda ?cha cha cha...