POLECAMY

Dramatyczne zakończenie wątku Kasi Zielińskiej w „Barwach Szczęścia”. Scenarzyści przesadzili?

Porwanie, uwięzienie w bagażniku, chwile grozy i awantury...
/ 7 miesięcy temu

Co będzie z Martą Walawską z „Barw szczęścia”? Kasia Zielińska pożegnała się już z fanami serialu, ale nikt nie spodziewał się, że losy serialowej Marty będą aż tak skomplikowane, a zakończenie jej wątku - dramatyczne. Co wydarzy się nadchodzących (emitowanych od 2 do 6 października) odcinkach?

Marta Walawska znajdzie się w rękach porywacza i nie uda jej się uciec. Bohaterka Katarzyny Zielińskiej najprawdopodobniej zostanie... zamordowana! By dowiedzieć się szczegółów, obejrzyjcie wideo zwiastujące nadchodzące odcinki. Jesteśmy bardzo ciekawe, jak scenarzyści rozwiązali pożegnanie z formatem Kasi Zielińskiej...

Kasia Zielińska pożegnała się z serialem

Katarzyna Zielińska od 10 lat grała w „Barwach szczęścia”. Był to był dla niej najbardziej intensywny czas zawodowy, ale przyszedł czas na kolejny krok w karierze, a dotychczasowa rola nie pozwalała jej do końca rozwinąć skrzydeł.

Rola Marty była moją trampoliną. Jestem tego świadoma. Gdyby nie szansa, którą dostałam 10 lat temu od pani Ilony Łepkowskiej i pana Tadeusza Lampki, to pewnie ludzie nie przychodziliby do teatru, żeby oglądać moje spektakle. Każdemu aktorowi życzę, by dostał taką szansę". Serial był dla niej drugim życiem, drugim domem. W życiu każdego człowieka nadchodzi okres zmian. Aktorka przez blisko dwa lata zastanawiała się nad podjęciem ostatecznej decyzji.

Kasia Zielińska cieszy się teraz czasem ciąży. Czy skomentuje zakończenie wątku swojej postaci na Instagramie? Zobaczymy!

Małgorzata Socha szczerze o byciu mamą

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)