Jak wyglądała pierwsza randka Izy Zeiske z mężem? "Poszłam na nią, by innemu zrobić na złość"

Mąż nie od razu przypadł Izabeli do gustu...
/ 13.04.2021 19:19

„Gogglebox - przed telewizorem” to jeden z najpopularniejszych programów kanału TTV, w którym uczestnicy oglądają inne programy telewizyjne i komentują je. Z postaciami występującymi w show zdążyliśmy już niemal zaprzyjaźnić, a ich fani uważnie śledzą każdy. aspekt ich życia. 

Jedną z gwiazd „Gogglebox'a” jest Izabela Zeiske. Kobieta jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje swoje codzienne życie. Od wielu lat jest szczęśliwą żoną, a jej mąż często pojawia się na zdjęciach na jej Instagramie. Para jest w sobie bardzo zakochana mimo długiego stażu związku. A jak się poznali? 

Jak wyglądała pierwsza randka Izy Zeiske z mężem?

Iza Zeiske przed swoim mężem miała innego narzeczonego, z którym się rozstała. Kiedy poznała obecnego ukochanego, nie chciała od razu angażować się w związek. Mimo to zgodziła się na randkę. 

On mnie zaprosił na tę randkę, ale po tej akcji ze Zbyszkiem, to ja poszłam tam trochę, żeby jemu zrobić na złość - wspomina.

Propozycja Bogusza, czyli obecnego męża Izy okazała się jednak na tyle trafiona, że zmiękczył jej serce. Zabrał ją bowiem na mecz tenisa, a Zeiske jest wielką fanką sportu i aktywności fizycznej. To właśnie wtedy pomyślała, że może warto dać mu szansę. I tak to się zaczęło.

To też może cię zainteresować:
Związek Oliwii i Łukasza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie przetrwał próby czasu. Przypominamy historię ich miłości
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki
Porzucony przez rodziców nastolatek oczarował głosem jurorów „The Voice Kids”. Udział w programie był jego marzeniem