Jak Agnieszka Kaczorowska wspomina swój poród? „To nie jest łatwe przeżycie”

Córeczka Agnieszki Kaczorowskiej ma już rok. Jak tancerka wspomina swój poród? Szczerze o nim opowiedziała.
Urszula Wilczkowska / 02.10.2020 12:41

Dla wielu kobiet poród jest pięknym wydarzeniem, ale czasem jest ciężki i traumatyczny. Jednak znacznej większości powitanie na świecie nowego członka rodziny jest ogromnym i bardzo emocjonującym wydarzeniem. Jak wspomina go Agnieszka Kaczorowska?

Tancerka wraz ze swoim mężem, Meciejem Pelą zostali rodzicami po raz pierwszy w lipcu ubiegłego roku. Mała Emilka, bo tak nazwali swoją córeczkę, rośnie jak na drożdżach.

Jak Agnieszka Kaczorowska wspomina poród?

Agnieszka Kaczorowska mówi wprost, że poród był dla niej magicznym doświadczeniem, które zapamięta jako jedne z piękniejszych wydarzeń w swoim życiu. Nie ukrywa jednak, że to doświadczenie z pewnością nie należy do łatwych. Poród wymagał z jej strony wielu przygotowań - zarówno tych ze strony psychologicznej, jak i fizycznej.

Tancerka ukrywa, że towarzyszyło jej bardzo wiele osób, które mocno ją wspierały. Do tego miała poczucie, że jest w rękach najlepszych specjalistów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Jak mówi aktorka, nie wszystko da się zaplanować - zwłaszcza w przypadku takiego wydarzenia jak poród. I w jej przypadku nie wszystko poszło tak, jak na początku chciała. Na szczęście jednak obyło się bez jakichkolwiek komplikacji.

Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że zarówno w trakcie ciąży, jak i porodu i połogu zawsze mogła liczyć na wsparcie swojego męża- zarówno to duchowe, jak i to w obowiązkach domowych, a nawet zawodowych.

To też może cię zainteresować:
Paulina Sykut-Jeżyna zdradza, co sądzi o małżeństwach biorących udział w „Tańcu z Gwiazdami”
Natalia Siwiec komentuje związek Blanki Lipińskiej i Barona: „Może czas namówić ich na dziecko”
Na widowni „Tańca z Gwiazdami” zabrakło chłopaka Julii Wieniawy. Aktorka zdradza, czemu był nieobecny