Iga Krefft jest w ciąży?

Iga Krefft jest w ciąży? screen Instagram
Aktorka wydała specjalne oświadczenie na Instagramie.
/ 24.01.2018 12:24
Iga Krefft jest w ciąży? screen Instagram

Aktorka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem, który głaszcze  czułym gestem. Opatrzyła je komentarzem „miłość".
Serialowa Ula Mostowiak napisała, że długo zastanawiała się, czy opublikować to zdjęcie, ale uznała żei tak niedługo będzie widać”.

Iga Krefft od 11 lat wciela się w postać Uli z „M jak miłość”. Aktorka ma dopiero 22 lata i pracę w serialu traktuje jako dodatkowe zajęcie. Jej prawdziwą pasją są kompozycja i śpiew. Iga niedawno wydała pierwszy singiel. Czy będzie zmuszona poczekać z jego promocją?

„Mam 99 problemów, ale to, że jestem grubaską, nie jest jednym z nich”. Po tych (nagich) zdjęciach nie mamy wątpliwości!

 

 


Od razu pojawiły się gratulacje i głosy zaskoczenia. Jednak aktorka, szybko zdementowała rewelacje o ciąży:

Kochani, chciałam wam serdecznie pogratulować. Zwłaszcza tym, którzy mnie dobrze znają. Mimo że to internet, jak się okazuje jednak, część Was doskonale zna moje poczucie zna moje możliwości cielesne i umiejętność zmieniania kształtów. Jednak z przykrością muszę wyznać, że niestety nie jestem w ciąży. Niestety, nie jestem w ciąży. Niestety, po prostu jestem gruba. Właśnie to chciałam wam wyznać, ale niestety trochę się nie zrozumieliśmy. Wszystkim, którzy wyczuli w tym poście moje żywe pragnienia, niestety nie rzeczywistość, gratuluje wam tego, że tak dobrze znacie mnie przez Instagrama.
- napisała Iga

 

Okazuje się, że Iga owszem w ciąży jest, ale jest to ciąża... spożywcza.;)

Zobacz także:

Masz rozstępy? Wybraliśmy 7 kosmetyków, które pomogą ci z nimi walczyć!
Fokus na trendy! 7 najmodniejszych krótkich fryzur na 2018 rok
 

Redakcja poleca

REKLAMA