Hubert Urbański i znana aktorka z "M jak miłość" są parą

Czule trzymali się za ręce. Urbański mógłby być jej ojcem!
Edyta Liebert / 12.05.2015 10:39

To chyba największe zaskoczenie ostatnich dni. Na gali popularnego miesięcznika pojawiła się nowa para show-biznesu: Hubert Urbański i Joanna Majstrak!

Zakochani czule trzymali się za ręce i cierpliwie, choć nie bez skrępowania, pozowali do zdjęć. Od czasu rozstania z żoną, Urbański unikał pokazywania się z innymi kobietami na wszelkiego rodzaju eventach, choć w międzyczasie wzbudził sensację związkiem z 24-letnią modelką. Czy zatem relacja z Majstrak to coś poważnego? Teraz ewidentnie uwaga dziennikarza skupia się na młodej aktorce. 27-letnia Majstrak jest znana z filmów "Bez wstydu", "Epilog" czy "Trick", jednakże widzowie z pewnością kojarzą ją dzięki roli Elki w serialu "M jak miłość".

Urbański jest starszy od Majstrak o całe 22 lata! Mógłby zatem być jej ojcem, a nie partnerem. Jak długo są razem i czemu zdecydowali się ujawnić swój związek? Teraz tabloidy będą śledzić każdy ich krok... Majstrak i Urbański na imprezie kurczowo trzymali się za ręce, a z ich twarzy nie schodziły uśmiechy. Jak razem wyglądają? Zobacz!

Więcej:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/12.05.2015 13:24
Chyba gra w serialu "O mnie się nie martw"