Hanna Lis i Tomasz Lis fot. ONS.pl

Hanna Lis i Tomasz Lis rozstali się. To koniec małżeństwa?

O kłopotach małżeńskich tej pary mówiło się już kilka miesięcy temu. Hanna Lis wyprowadziła się ze wspólnego domu ponad miesiąc temu. Podobno para przechodziła kryzys już od wielu miesięcy. Co się wydarzyło i czy to faktycznie oznacza koniec małżeństwa Lisów?
Małgorzata Germak / 22.01.2018 11:53
Hanna Lis i Tomasz Lis fot. ONS.pl

Jedna z najbardziej znanych par polskiego show-biznesu - Hanna Lis i Tomasz Lis - rozstali się. Odkrył to dwutygodnik „Flesz”. Małżonkowie nie mieszkają już razem. Co się stało i czy to naprawdę koniec ich małżeństwa?

Hanna Lis o Kindze Rusin: „Żadna przyjaciółka, a tym bardziej najlepsza”. Co ją zmusiło do tego komentarza?

Hanna i Tomasz Lisowie pobrali się dziesięć lat temu. Była to wtedy szeroko komentowana sensacja (dla Hanny Tomasz zostawił swoją pierwszą żonę Kingę Rusin). 

„Flesz” donosi, że dziennikarka wyprowadziła się z ich domu w Konstancinie ponad miesiąc temu i zamieszkała w centrum Warszawy. Podobno decyzję taką podjęła jeszcze przed świętami. 

    
fot: ONS.pl

Ponoć Lisowie już od jakiegoś czasu przechodzili trudny okres. Rzadko pokazywali się razem. Wiadomo, że para spędziła ostatnie lato osobno - o czym wspomniała Hanna Lis w wywiadzie dla Łukasza Jakóbiaka.
Mimo rozstania -  według „Flesza” -  Hanna i Tomasz pozostają w przyjacielskich stosunkach. Teraz po wyprowadzce dziennikarka chce się skupić na sprawach zawodowych. Mówi się, że poprowadzi autorski program w Polsacie. Czy to początek wielkich zmian i rewolucji w jej życiu?

Więcej newsów o gwiazdach:

Do obsady „M jak Miłość” dołączyła nowa aktorka. Kim ona jest i jaką postać zagra?
Monika Zamachowska nie odpuszcza! Przyznała się do uzależnienia…

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/17.06.2018 18:10
a może oni udają jak kozidraki?
/26.02.2018 08:57
Zachciało się rozbić małżeństwo to teraz ma!!!! Nie żal mi ich.
/18.02.2018 22:11
Hanna wlasciwie Pani Hanna to juz najwyzszy poziom.jest sexy,zna BIEGLE 5 jezykow obcych (a propo jejTatus zna 14 jezykow biegle),jest sliczna,madra a lis to cham ,prostak I szmata.....brak slow u boku takiej Kobiety powinien byc szczesliwy a bije od niego taka falsywa podlosc....lis jest przystojny ,jest ladny.na pewno atrakcyjny ale w srodku to dno I szmata.....Pani Hanna ma klase I porzadna opinie a lis brak slow.nie wiem,jakos nigdy nie lubilem kingi rusin I zawsze w moim odczuciu pasowala do lisa ,moze to bardzo podobne gleboko skrywane charakterki...Pani Haniu glowa do gory ,Pani jest taka polska
POKAŻ KOMENTARZE (4)