Gwiazda zespołu disco polo opowiedziała, dlaczego zdecydowała się na rozbieraną sesję. Co na to jej partner?

Magdalena Narożna opublikowała odważne zdjęcia. Czy rozbierana sesja wywołała zazdrość partnera?
/ 16.09.2020 10:31

Magdalena Narożna to gwiazda zespołu „Piękni i Młodzi”, grającego muzykę z pogranicza disco polo, dance i pop rock. Nie tak dawno wokalistka zszokowała opinię publiczną swoim odważnym zdjęciem. Na komunii córki wystąpiła intrygującej stylizacji, co oburzyło część fanów celebrytki.

Ostatnio na jej profilu na Instagramie pojawia się coraz więcej zdjęć, na których wokalistka odkrywa ciało. Co na to jej obecny partner?

Odważne zdjęcia Magdy Narożnej w sieci

Magdalena Narożna nie wstydzi się swojego ciała. Jak przekonuje, czuje się dobrze ze sobą i nie widzi problemu w tym, by się tą radością dzielić z innymi.

To dlatego zdecydowała się na to, by w sieci umieścić zdjęcia topless.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Mówi, że w nowym związku dostała skrzydeł (w 2019 roku poinformowała o rozwodzie). Dziś jest szczęśliwa u boku Krzysztofa Byniaka, choć na razie nie zdradziła, czy i kiedy zdecydują się na ślub. Powiedziała za to, że od jakiegoś czasu są zaręczeni.

Ja mam trochę inne podejście do sytuacji, bo mam za sobą sesję zdjęciową (...) Jestem odważna, jestem szalona.
- przekonuje wokalistka.

Gwiazda powiedziała, że to jej partner namawia ją na pozowanie do zdjęć, które zresztą sam jej robi. Na pytanie o to, czy jest zazdrosny odpowiedziała, że absolutnie mu to nie przeszkadza.

Gdyby był zazdrosny, to nie pozwoliłby mi po pierwsze wstawić takiego zdjęcia (...) On jest dumny z tego, że ktoś może tylko popatrzeć na ciebie, ale ty jesteś moja, nikt nie może ciebie dotknąć, nikt nie może ciebie mieć.
- dodała Magdalena Narożna.

Zdjęcia publikowane przez nią w sieci nie są jedynymi, na których można podziwiać ją w pełnej krasie. W 2015 roku zdecydowała się na sesję zdjęciową dla magazynu CKM.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

To też może cię zainteresować:W szkole na Podlasiu powstaje klasa o profilu disco polo. W programie m.in. spotkania z artystamiZnamy płeć dziecka Dawida Narożnego. Muzyk z „Pięknych i młodych” podzielił się dobrymi wiadomościamiPiosenka Zenka Martyniuka w podręczniku od polskiego. „Mickiewicz przewraca się w grobie”