Gwiazda Polsatu z mężem i córką na wakacjach w Kenii

Magda Modra w objęciach przystojnego męża i z piękną córką
/ 17.01.2013 13:13

Sezon zimowych urlopów w pełni. Z chwili wolnego korzystają również gwiazdy, które zbierają siły przed nowym sezonem pracy, który na dobre rozpocznie się już niebawem, tak było np. z Kingą Rusin, która odpoczywała na Zanzibarze (zobacz: Kinga Rusin na wakacjach na Zanzibarze). Gwiazda Polsatu Magda Modra jest zwolenniczką spędzania wakacji na gorących piaszczystych plażach, dlatego wraz z całą rodziną wyleciała do słonecznej Kenii.

Prezenterka zdjęciami z familijnego wyjazdu pochwaliła się na swoim profilu w serwisie społecznościowym. Przeglądając je widać, że cała rodzina dobrze się bawi podczas wakacji. Magda wraz ze swoim przystojnym mężem i słodką córeczką spędzała większość czasu na plaży zbierając muszle, robiąc zamki z piasku i kąpiąc się w lazurowej wodzie.

Nie lada atrakcją dla ich słodkiej córeczki z pewnością było afrykańskie safari, na którym cała trójka mogła spotkać się z dzikimi zwierzętami. Magda Modra z rodziną odwiedziła również żłobek dla żyraf, gdzie samodzielnie mogli nakarmić młode i osierocone zwierzęta. Żyć nie umierać!

Zobacz: Ups... Gwiazda błysnęła cellulitem na wakacjach