Maja Frykowska wyjechała z Polski i została dziewczyną milionera!

Koniec ze skandalami. Oto historia z happy endem?
/ 18.01.2013 02:44

Od ponad pół roku Mai Frykowskiej próżno było szukać na salonach. Dotychczas znana bardziej z zamiłowania do regularnego imprezowania i budzenia kontrowersji, niż ze swojego wyuczonego zawodu aktorki, celebrytka w końcu wyciszyła się, dojrzała i ustatkowała. W ubiegłym roku zaledwie 5 razy pojawiła się na medialnych wydarzeniach, a do tego za każdym razem zachwycała swoim wyborem kreacji. Wulgarne i tandetne stylizacje zamieniła na klasykę i sukienki od najlepszych projektantów - Valentino, Dawida Wolińskiego czy Caroliny Herrery.

Chociaż Frykowska konsekwentnie unika komentarzy na temat życia prywatnego, AfterParty.pl poznało odpowiedź na pytanie skąd ta nagła metamorfoza. Okazuje się, że prezenterka w 2012 roku poznała miłość swojego życia - szwajcarskiego milionera, dla którego wyprowadziła się z Polski. Obecnie Maja podróżuje pomiędzy Warszawą a Zurichem. Para poznała się podczas wspólnych wakacji w Mediolanie. Zobacz: Frykowska na wakacjach w stolicy mody

Na temat zmian w życiu Mai wypowiedziała się też jej babcia, Ewa Maria Morelle - ikona mody lat 60.:

 

- I bardzo dobrze. Nie jest już taka młoda. Ma przecież 35 lat. Powinna wyjść za mąż i urodzić dziecko. Ja nie mam z nią w ogóle kontaktu. Przeraża mnie to, że Frykowska jest inteligentną i fajną dziewczyną, a popełniła w życiu tyle błędów. Udział w tych reality show i operacje plastyczne. Widzę jednak, że chyba porzuciła show biznes, bo nigdzie jej nie widać - powiedziała w rozmowie z Onet.pl.Mai gratulujemy odnalezienia harmonii w życiu, a ta zdecydowanie jej służy. Wystarczy spojrzeć chociażby na zdjęcia sprzed kilku miesięcy by stwierdzić jedno - to już nie ta sama Frykowska.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (50)
/03.04.2018 18:48
Ru...sza..łem Agnieszkę,ale bez szału było...zwykła dziuraa jak inne.. ;)
/03.04.2018 18:41
Ta czarna z prawej na ostatnim foto ma fajną dupeczke ;)
/11.07.2013 04:29
bo Maja vel Agnicha jest dobra tylko do bzykamia. W lozku czy w wannie , wszystko jedno.
POKAŻ KOMENTARZE (47)