POLECAMY

Grób księżnej Diany jest pusty?!

Czy to prawda?
Edyta Liebert / rok temu
Grób księżnej Diany jest pusty?! fot. kolaż polki.pl

Od blisko 20 lat śmierć księżnej Diany budzi kontrowersje i liczne pytania. Co jakiś czas pojawiają się nowe informacje, plotki i doniesienia. Brytyjski Channel 4 wyemitował film, z którego m.in. można było dowiedzieć się, że grób księżnej Diany jest... pusty.

Rodzinie brytyjskiej nie na rękę jest szperanie w przeszłości i pranie brudów. W filmie mowa o szczegółach jej życia z Karolem, nieprzyjemnych, burzliwych. Nagrania powstały w latach 1992-1993 w trakcie sesji w Pałacu Kensington. Rozmówcą księżnej był jej trener głosu Peter Settelen, który przygotowywał Dianę do publicznych wystąpień: uczył ją dykcji i technik oratorskich. Jednocześnie na rynku pojawiła się biografia drugiej żony księcia Karola, Kamili. Wiele faktów się zazębia...

Książę William pocieszał chłopca, który stracił mamę. "Wiem, co czujesz"

Gdzie spoczywa księżna Diana?

Brat Diany, Earl, wyznał że ciało księżnej nie spoczywa w Althrop Park, jak dotychczas myślano. Pałac Buckingham nie skomentował na razie rewelacji ujawnionych przez Earla Spencera.

Diana nie jest pochowana na terenie posiadłości swojej rodziny jak zawsze było mówione. Rodzina królewska chciała uniknąć sprofanowania grobu przez niektórych wielbicieli Diany i ukryła ciało w innym miejscu niż wszyscy myślą. (...) Komunikat dla ludzi był taki, że Diana spoczywa w rodzinnym grobie w Althorp Park, gdzie trzeba było zapłacić koło 20 dolarów, żeby oddać hołd księżnej.W przeciągu ostatnich 20 lat były aż 4 próby profanacji jej grobu - wyznaje magazynowi Radar Online.

Jego zdaniem Diana spoczęła w kościele świętej Marii obok swojego ojca. Jej trumnę chroni wysoki mur z żelaza i seria wykrywaczy ruchu. Co ciekawe, mogiła w Althorp Park została niedawno odnowiona, z okazji zbliżającej się 20. rocznicy śmierci księżnej.

Zaskakujące informacje dotyczące pochówku Diany pojawiły się już w marcu tego roku, ale nikt nie dawał wiary tym doniesieniom. Czy przyjdzie nam poznać prawdę?

Księżna Diana została... zamordowana?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)