Ania Bosak i Alan Andersz fot. serwis prasowy

FIFA Interactive Word Cup po raz kolejny w Polsce!

Zwycięzca zaprezentuje Polskę w wielkim finale w Barcelonie. Główną atrakcją będzie wirtualny meczy pomiędzy Drużyną Gwiazd a Legią Warszawa. Przygotowania już się rozpoczęły!
/ 07.01.2010 09:59
Ania Bosak i Alan Andersz fot. serwis prasowy
Nasz kraj po raz kolejny rozstał wyróżniony! FIFA Interactive Word Cup odbędzie się już 
6 lutego 2010 roku na terenie Areny Ursynów w Warszawie. Podobne imprezy zostaną równolegle zorganizowane jedynie w dziesięciu miastach na świecie, gdzie zostaną wyłonieni finaliści. Ci zmierzą się podczas ostatecznego meczu w Barcelonie oraz zawalczą o 20 tysięcy dolarów. Chętni Polacy 
na zdobycie tytułu Interaktywnego Mistrza Świata FIFA 2010 już po raz trzeci będą mogli wziąć udział w tym unikalnym wydarzeniu. Zarówno dorośli jak i dzieci mogą spróbować swoich sił w futbolowej grze. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. To impreza otwarta i skierowana do wszystkich!

Gwiazdy vs. Legia Warszawa
Czołowe nazwiska polskiego świata rozrywki, w tym aktorzy, piosenkarze i sportowcy zmierzą się 
w wirtualnym futbolowym pojedynku z drużyną Legia Warszawa. Przygotowania do meczu już się rozpoczęły! 16 grudnia 2009 roku odbyło się pierwsze zgrupowanie naszych sław. Podczas emocjonujących rozgrywek padły pierwsze gole!

Sportowe emocje gwarantowane

Podczas FIFA Interactive Word Cup nastąpi oficjalna prezentacja składu drużyny Legia Warszawa 
na rundę wiosenną Ekstraklasy. Fani piłki nożnej już nie mogą się doczekać!  
Na tym nie koniec sportowych atrakcji. Dariusz Szpakowski będzie głównym komentatorem sportowym FIWC 2010.

Rozrywka dla całej rodziny
Przewidywane są liczne atrakcje nie tylko dla dorosłych ale także dla najmłodszych wielbicieli PlayStation3, to rozrywka dla całej rodziny. Przyjdź i zawalcz o cenne nagrody! Zobacz jak nasze gwiazdy zmagają się w meczu z drużyną piłkarską Legia Warszawa!