Małgorzata Rozenek skrytykowana za przegrzewanie synka fot. ONS.pl

Fanki znów krytykują Małgorzatę Rozenek i jej opiekę nad Heniem. „Przegrzewasz to dziecko!”

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała urocze zdjęcie z sobotniego poranka. Niestety, fanki od razu wytknęły prezenterce, że malutki Henio w upalny dzień jest przykryty kołdrą i jest mu za gorąco.
/ 30.06.2020 11:09
Małgorzata Rozenek skrytykowana za przegrzewanie synka fot. ONS.pl

Zaledwie dwa tygodnie temu Małgorzata Rozenek Majdan i Radosław Majdan zostali szczęśliwymi rodzicami malutkiego Henia. Obydwoje chętnie dzielą się wspólnymi zdjęciami z pierwszych chwil rodzicielstwa w mediach społecznościowych. Tak było i tym razem. Małgorzata opublikowała na Instagramie zdjęcie z sobotniego relaksu w domowym zaciszu. „Instamatki” natychmiast wytknęły jej rzekomy rodzicielski błąd.

Rozenek skrytykowana za przegrzewanie dziecka

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała na swoim koncie w mediach społecznościowych, jak wygląda jej sobotni poranek po narodzinach synka Henia. Prezenterka spędza weekend w łóżku, opiekując się maluszkiem i nadrabiając zaległości zawodowe. I chociaż fotografia rozczuliła wiele osób, matki zarzuciły gwieździe, że malutki Henio pod kołdrą ma zdecydowanie za gorąco

Czy to dziecko nie ma za ciepło?
– możemy przeczytać w komentarzach pod zdjęciem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Pod postem w obronie Rozenek stanęły jej wierne fanki. Większość z nich przyznała, że skoro prezenterka jest mamą już po raz 3, to na pewno wie, co dla jej maleństwa jest najlepsze. Krytyki nie omieszkała skomentować sama Małgorzata, która podsumowała burzę krótką wypowiedzią. 

Zaczyna się... 
– napisała Rozenek

Odkąd na świecie pojawił się malutki Henio, internautki na bieżąco monitorują, czy Małgorzata Rozenek zajmuje się nim w odpowiedni sposób i chętnie komentują jej metody wychowawcze. Prezenterce oberwało się już za poranne picie kawy i zbyt szybki powrót do pracy. Ciekawe, co jeszcze zauważą nadgorliwe fanki.

Zobacz więcej wiadomości z życia gwiazd:
Te zdjęcia Julii Wieniawy i Macieja Musiała wywołały burzę. Czy młodych aktorów łączy coś więcej?
Małgorzata Kożuchowska o swoich dawnych stylizacjach: "Pełna wieś"
Małgorzata Rozenek wrzuciła rozczulające zdjęcie Henia i Radzia
Krupa wrzuciła zdjęcie córki w kostiumie. Internauci wytknęli jej, że Asha jest pulchna, a kostium za ciasny

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)