Edyta Zając-Rzeźniczak padła ofiarą hakera fot. ONS.pl

Edyta Zając-Rzeźniczak padła ofiarą hakera. Próbował wyłudzić pieniądze od jej znajomych

Edyta Zając-Rzeźniczak przyznała się fanom, że haker włamał się na jej konto na Facebooku. Mogło skończyć się naprawdę nieciekawie.
/ 11.03.2020 09:22
Edyta Zając-Rzeźniczak padła ofiarą hakera fot. ONS.pl

Edyta Zając-Rzeźniczak cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 100 tys. fanów, którzy zachwycają się urodą i stylem życia modelki. Niestety okazuje się, że internetowa sława ma swoje blaski i cienie

Gwiazda przekonała się o tym w wyjątkowo bolesny sposób. Na swoim InstaStories opowiedziała o ataku hakerskim, którego padła ofiarą. Włamywacz dostał się do jej konta na Facebooku i usiłował wyłudzać pieniądze od znajomych modelki. 

„Ktoś włamał się na moje konto na Facebooku lub to jakiś wirus. Nie używam praktycznie FB  dlatego, jeśli ktoś wie, co powinnam zrobić, bardzo proszę o wiadomość. Hasło już zmienione, konto odzyskane, ale nadal nie wiem, czy to wystarczy”– napisała w relacji na InstaStories Zając-Rzeźniczak

Haker włamał się na konto Zając-Rzeźniczak

Do znajomych Edyty Zając-Rzeźniczak wysłano wiadomości, w których usiłowano wyłudzić pieniądze w formie pożyczki. Haker próbował otrzymać od nich nawet tysiąc złotych, które miał oddać z nawiązką. 

Edyta Zając-Rzeźniczak - kariera

O modelce zrobiło się głośno, kiedy została żoną polskiego piłkarza Jakuba Rzeźniczaka. Para pobrała się w 2016 roku, jednak byli w związku od czasów szkolnych. Ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Edyta Zając-Rzeźniczak podjęła w 2019 roku decyzję o rozwodzie. Umotywowała ją wielokrotnymi zdradami, których dopuszczał się jej mąż. 

Obecnie modelka jest uczestniczką najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Pierwsze treningi nie były dla niej łatwe, bo Zając-Rzeźniczak nabawiła się poważnej kontuzji. Mimo to nie poddaje się i kontynuuje przygodę z tańcem. 

Gwiazdy, które padły ofiarą hakerów

Edyta Zając-Rzeźniczak nie jest pierwszą polską gwiazdą, na której konto włamali się hakerzy. Podobną sytuację przechodziła Ewelina Lisowska, na której profilu na Facebooku pojawiały się kontrowersyjne wpisy. Ten sam problem dotyczył Ewy Farnej, której prywatne zdjęcia zostały przez hakera upublicznione. 

Zobacz więcej newsów ze świata gwiazd: