Natalia Kukulska fot. ONS.pl

Natalia Kukulska obcałowana przez córeczkę. To zdjęcie to najsłodsze, co dzisiaj zobaczycie!

Natalia Kukulska pokazała na Instagramie przesłodkie zdjęcie ze swoją najmłodszą córką. Laura wygląda zupełnie jak swoja mama.
Urszula Wilczkowska / 10.03.2020 15:39
Natalia Kukulska fot. ONS.pl

Nie ma nic tak uroczego, jak więź między córką a mamą. Szczególnie, gdy podobieństwo między nimi jest uderzające. Takim przypadkiem jest właśnie Natalia Kukulska i jej najmłodsza córka, Laura Dąbrówka.

Dziewczynka wygląda coraz bardziej jak swoja mama. Ta burza loków i oczy są jak skóra zdjęta z piosenkarki! Nasze serce skradło jednak jedno konkretne zdjęcie, które Natalia Kukulska wrzuciła na swój Instagram. Jest na nim obcałowywana przez córeczkę.

Natalia Kukulska pozuje do zdjęć z najmłodszą córką

Piosenkarka ma ze swoim mężem Michałem Dąbrówką troje dzieci: dwudziestoletniego Jana, piętnastoletnią Annę oraz najmłodszą trzyletnią Laurę. Zdjęcie Natalii Kukulskiej z córką skradło nasze serca, ale naszą uwagę przykuwają przede wszystkim… włosy małej dziewczynki. Wyglądają zupełnie jak piosenkarki, gdy była jeszcze dzieckiem.

Urocza poza i włosy Laury Dąbrówki to jednak nie jedyne, co zauważyłyśmy na tym zdjęciu. Nie da się zaprzeczyć, że jak na 44 lata Natalia Kukulska wygląda naprawdę wspaniale! Takiej świetlistej cery pozazdrościłaby jej niejedna dwudziestolatka. Czyżby jej sekretem była właśnie ogromna miłość do swojej rodziny?

Natalia Kukulska wykorzystała też tę okazję, by odezwać się do kobiet z bardzo ważną wiadomością. Pisze, byśmy wszystkie były dla siebie łaskawe, byśmy wspierały się bez względu na zażyłości i pozycje. W pełni się pod tym podpisujemy! Ważne, żebyśmy były łaskawe nie tylko dla osób naokoło, ale przede wszystkim i dla samych siebie.

To też może cię zainteresować: