edyta pazura fot. ONS.pl

Edyta Pazura zmieniła fryzurę! Jak teraz wygląda?

Żona Cezarego Pazury postanowiła coś w sobie zmienić. Dobrze wygląda?
/ 27.03.2018 12:56
edyta pazura fot. ONS.pl

Edyta Pazura chętnie dzieli się w internecie migawkami ze swojego życia. Potrafi wrzucić zdjęcie w maseczce na twarzy, podczas mycia włosów dziecku, romantyczne ujęcia z mężem Cezarym Pazurą. Jest naturalna i za to kochają ją internauci. Tym razem Edyta podzieliła się efektem przedłużania włosów. Ładnie jej w nowej fryzurze?

Małgorzata Rozenek opublikowała swoją stylizację na Instagramie. Nie sądziła, że jeden z elementów garderoby wywoła taką burzę…

„Kobiety mają tę przewagę nad mężczyznami, że bezkarnie mogą sobie przedłużać...😎 Oczywiście włosy Świntuchy 😜” – napisała żartem pod zdjęciem, które niedawno wrzuciła na Instagram. Edyta pozuje na nim ze swoim fryzjerem. Wygląda pięknie, a warto zauważyć, zresztą sama to przyznała, że nie ma na sobie grama makijażu.

Obserwatorzy Edyty są zauroczeni jej wyglądem i nową fryzurą. „Do twarzy ci w tych dłużysz włosach”, „Też chciałabym tak pięknie wyglądać bez makijażu”, „Też chcę takie doczepy” – rozpisywały się fanki Edyty Pazury.

Wam też się podoba?

Żona aktora jest w ciąży. Z Cezarym spodziewają się trzeciego dziecka. Para ma już córeczkę Amelię i syna Antka.

Więcej newsów o gwiazdach:

Joanna Krupa się zaręczyła! Czy narzeczony padł przed nią na kolana?Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny spodziewają się dziecka! Który to miesiąc?