Joanna Krupa fot. ONS.pl

Joanna Krupa się zaręczyła. Znamy szczegóły!

Modelka i jej wybranek Douglas już od jakiego czasu myśleli o ślubie. Teraz są o krok bliżej celu ;-)
/ 26.03.2018 12:50
Joanna Krupa fot. ONS.pl

W jednym z ostatnich wywiadów Joanna Krupa wyznała, że nigdy nie była tak zakochana i że między nią a Douglasem jest niesamowite pożądanie. Oświadczyny jak widać były tylko kwestią czasu. Para właśnie się zaręczyła! Mówi się, że staną na ślubnym kobiercu jeszcze w tym roku. Czy ukochany Joanny padł przed nią na kolana?

„Nigdy nie byłam tak zakochana”. Co jeszcze wyznała Joanna Krupa o swoim związku z nowym partnerem?

Jak wyglądały zaręczyny Joanny Krupy i Douglasa?

Jak czytamy w serwisie Viva.pl gwiazda była zaskoczona oświadczynami Douglasa. Chociaż rozmawiali już od jakiegoś czasu o ślubie, nie zostały ustalone żadne konkrety czy daty. I nagle stało się!  „Asia początkowo nie kryła zdziwienia, ale szybko przerodziło się ono w wybuch radości, o którym wkrótce poinformuje cały świat. Mogę tylko zdradzić, że te zaręczyny można określić mianem niecodziennego przebudzenia i były przy nich obecne wszystkie pieski!” – zdradził magazynowi „Viva!” znajomy modelki.

Ile jest warty pierścionek zaręczynowy Joanny Krupy?

Magazyn donosi też, że pierścionek zaręczynowy, który Joanna wybrała w styczniu, jest warty… dwa miliony złotych. Tak wygląda biżuteria zaręczynowa gwiazdy:

 

Just another weekend in the Krupa-Nunes household ❤️🐶 @nunes451

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Kim jest narzeczony Joanny? Są parą od pół roku. Douglas jest biznesmenem i ma podobno kilka firm inwestycyjnych w Hollywood.

Poznali się podczas spaceru z psami. Od kilku tygodni gwiazda promienieje szczęściem i chętnie opowiada o miłości do Douglasa. Gratulujemy przyszłej młodej parze!

Czytaj też:

Konflikt Woźniak-Starak i Krupy podzielił internautów. O co chodzi?Klnie, rapuje w dresach i wykrzykuje „CHWDP”. Takiej Joanny Krupy nie znałyście!