Edyta Górniak i Dariusz Krupa fot. ONS

Edyta Górniak w programie Łukasza Jakóbiaka

Dlaczego nie zrezygnowała ze ślubu?
/ 17.04.2014 17:41
Edyta Górniak i Dariusz Krupa fot. ONS

Edyta Górniak była gościem jubileuszowego odcinka talk-show Łukasza Jakóbiaka "20m2 Łukasza". Dziennikarz namawiał wokalistkę na rozmowę dwa lata, ale nie żałuje, że udało się to dopiero teraz. Rozmowę przeprowadzono nie w słynnej już kawalerce, a w Portugalii. Rozmowa, która trwała 100 minut została podzielona na trzy części - wczoraj mogliśmy obejrzeć pierwszą z nich.

Edyta zaskoczyła wszystkich pojawiając się w naturalnej odsłonie - bez zbędnego makijażu i drogiej kreacji. Opowiedziała o Allanie, byłym mężu i o tym co ją złości. Ciekawy wydaje się fragment dotyczący Dariusza Krupy z którym przez kilka lat była związana. Z wypowiedzi gwiazdy wynika, że żałuje ona małżeństwa z nim.
 

Zorientowałam się, że to były źle ulokowane uczucia dzień przed ślubem. To było smutne dosyć, takie przebudzenie. To się często ponoć zdarza i to nie tylko w filmach, ale zawsze jest już ten moment, że wszyscy są już zaangażowani, są już wydane pieniądze, rozesłane zaproszenia i wtedy człowiek myśli kurde, co ja mam powiedzieć wszystkim, powiedzieć wszystkim prawdę, powiedzieć, że mam wątpliwości? Pomyślałam, że będę się później o tym martwić... - zdradza.Ciekawe jak na te słowa zareaguje Darek..?

 


Zobacz także: