„Jak szczuplutko!”. Dominika Gwit zachwyciła w dopasowanej sukience

To się nazywa dobrze dobrana sukienka! Nowa stylizacja Dominiki Gwit to dowód na to, że w modzie nie chodzi o rozmiar!


Przed wyjściem na galę, Dominika Gwit zadbała o odpowiednie przygotowanie. Oddała się w ręce specjalistów od wizerunku, którzy zadbali, by wyglądała perfekcyjnie. Było warto! Szczególnie trafionym wyborem była sukienka, której krój doskonale pasował do figury aktorki.

- Bardzo ładnie! I jak szczuplutko!
- Wygląda pani na parę kilo mniej!
- O, kurczę! Ktoś tu trochę znika. ;)
- skomentowali fani.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (41)
/03.02.2019 07:10
mnie nie zachwyciła, po co taki prowokacyjny tytuł? Pani ma dużą, brzydką nadwagę i powinna bardziej zadbać o siebie, szczególnie ze względu na własne zdrowie. Nie wszyscy muszą nosić rozmiar "zero"(a może nawet nikt), ale tak widoczna nadwaga nie może być zdrowa. Nie polecam kolejnego popadania ze skrajności w skrajność, tylko stopniową korektę nawyków żywieniowych. Sama też nie należę do tych szczupłych, zdaję więc sobie sprawę jak może to być trudne, ale warto próbować.
/30.01.2019 09:12
NIESTETY PANI DOMINIKO / NIE JEST KORZYSTNIE.PRZYKRO PATRZEĆ.A TEN DÓŁ SUKIENKI Z POSZARPANĄ NITKĄ.SMUTNO.
/30.01.2019 00:48
No niestety ale korzystnie w tej sukience pani Dominika nie wygląda - wszystko się odbija, brzuch gumką od majtek przepołowiony, dół sukienki porwany pewnie przy zakładaniu - szew podkładający strzelił i wiszą teraz czarne nitki, nie mówiąc już o źle dobranych oprawkach które zakrywają brwi - no naprawdę jako osoba dość rozpoznawalna mogła by się deczko bardziej postarać.
POKAŻ KOMENTARZE (38)