Dominika Gwit wyszła za mąż?! Wygadał się przyjaciel

Dominika Gwit w wywiadach zaznaczała, że chce, by jej ślub miał charakter prywatny. Informacja o zmianie stanu cywilnego gwiazdy pojawiła się w mediach za sprawą przyjaciela aktorki, Leszka Stanka.
/ 3 miesiące temu
Dominika Gwit wyszła za mąż?! Wygadał się przyjaciel fot. ONS

Dominika Gwit wyszła za mąż - poinformował portal Viva.pl. Aktorka i dziennikarka i jej partner Wojciech Dunaszewski prawdopodobnie są już po ślubie. Gwiazda wielokrotnie zaznaczała, że marzy o kameralnym ślubie w gronie najbliższych. Informacja dotarła do mediów za sprawą jednego z gości weselnych.

Dominika Gwit już po ślubie?

Leszek Stanek zamieścił dziś na InstaStories zdjęcie tradycyjnej plakietki ślubnej z napisem „Dominika <3 Wojtek 07.07.2018”. Niewykluczone, że gadżet pochodzi właśnie ze ślubu Dominiki Gwit z Wojciechem Dunaszewskim. Aktorka i dziennikarka nie chciała zdradzać mediom szczegółów na temat swojego ślubu. Jednak wiadomo było, że uroczystość odbędzie się tego lata. Dominika Gwit na razie nie poinformowała fanów o zmianie stanu cywilnego. W jednym z wywiadów mówiła, że chce, aby media dowiedziały się o wszystkim dopiero po fakcie. Chciała uniknąć zbędnego zainteresowania. Czekamy na jej oświadczenie. Jeśli informacje okażą się prawdziwe, to serdecznie gratulujemy!

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski zaręczyli się rok temu. Są parą od dwóch lat.

Meghan Markle źle się czuje w royal family? „Widać było sztuczny uśmiech”

Na razie nic więcej nie wiadomo o ślubie Dominiki Gwit. Czekamy na szczegóły i zdjęcia z uroczystości.

Przeczytaj:
Joanna Kulig ma szansę na Oscara! Polka wśród największych gwiazd Hollywood
To jest miłość! Wojciech Szczęsny wzruszająco o Marinie po narodzinach syna

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)