Doda i Nergal, Malinowska i Janiak oraz porażka Anny Muchy - czyli najświeższe plotki z kolorowych gazet

W mijającym tygodniu tematem numer jeden w mediach plotkarskich było rzekome rozstanie Dody i Nergala. Pisano również m.in. o niepowodzeniach Anny Muchy oraz prawdziwym życiu Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka.
Marta Kosakowska / 27.02.2008 00:31

W mijającym tygodniu tematem numer jeden w mediach plotkarskich było rzekome rozstanie Dody i Nergala. Pisano również m.in. o niepowodzeniach Anny Muchy oraz prawdziwym życiu Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka.

 

Nergal zostawił Dodę?

Czy Doda i Nergal nadal są razem? A jeśli nie, to kto kogo zostawił? - tymi pytaniami żyją od kilku dni wszystkie media plotkarskie nad Wisłą. Również Życie na gorąco, które wysuwa hipotezę, że to Nergal odszedł od Dody. Sami zainteresowani w żaden sposób nie komentują doniesień na ten temat, co tylko jeszcze bardziej podgrzewa i tak już gorącą atmosferę wokół ich związku. Gazeta pisze, że Adam Darski porzucił Dodę podczas rozmowy telefonicznej. Ile w tych doniesieniach jest prawdy? Z pewnością wkrótce się dowiemy.

Fot. Życie na gorąco

 

Porażka Ani Muchy?

Anna Mucha, królowa autopromocji miłościwie panująca na łamach wszelkich kolorowych pisemek, chyba posunęła się o krok za daleko w swoich królewskich posunięciach. Jak pisze Takie jest życie! serial Prosto w serce, z Muchą w roli głównej, okazał się klapą, przez co aktorka przestaje być pupilką dyrektora programowego TVN, Edwarda Miszczaka. Co więcej, udawany na potrzeby promocji filmu romans z kolegą z planu, Filipem Bobkiem, podobno położył się cieniem na związku aktorki z Marcelem Sorą. Gazeta obwieściła zatem porażkę Ani Muchy zarówno na gruncie prywatnym, jak i zawodowym. No chyba, że rzekoma porażka to kolejny wymysł Pani Ani. Tonący chwyta się brzytwy. A chwyt „na litość”, czasem okupiony kilkoma kroplami krwi, często ratuje z opresji dryfowania po bezkresnej wodzie medialnych upadków. Widzicie na horyzoncie wzrost oglądalności serialu Prosto w serce?

Fot. Takie jest życie!

 

Karolina Malinowska i Olivier Janiak – najmodniejsza polska para?

Na okładce Vivy! świeżo upieczeni rodzice drugiego syna, Karolina Malinowska i Oliver Janiak z dziećmi. Kilka stron dalej chronologiczny zapis ich miłości przeplatany soczystymi kąskami z ich wspólnego życia. Pani Karolina z nutką kokieterii wyznaje: „My nie jesteśmy ciasteczkiem z kremem, tylko parą najzwyklejszą pod słońcem. Żyjemy tak jak inni. Nie żadni fashion people.” Ta wypowiedź brzmi dość przewrotnie, jeśli weźmie się pod uwagę, że magazyn już z okładki krzyczy, że to „najmodniejsza polska para”.

Fot. Viva!

 

Marta Kaczyńska pod ostrzałem znanej profesor

Marta Kaczyńska urosła do rangi celebrytki pełną gębą. Jej twarz regularnie pojawia się na okładkach prasy bulwarowej, a życie prywatne córki zmarłego prezydenta znalazło się „na tapecie”. Tym razem Pani Marta smutno spogląda z pierwszej strony Twojego Imperium. Być może to za sprawą znanej profesor Jadwigi Staniszkis, orędowniczki obozu politycznego stryja Pani Marty, która pozwoliła sobie udzielić Kaczyńskiej życiowej porady: „Widać, że dziewczyna się miota. Za często wpada w spiralę konfliktu politycznego. To jej szkodzi. Podobnie jak wypowiedzi męża, którego powinna albo uciszyć, albo się z nim rozwieść.” Pełne emocji, mocne słowa w wykonaniu profesor Staniszkis to żadna nowość, pytanie tylko, po co te porady małżeńskie?

Fot. Twoje Imperium

 

Zielińska i Glinka – przyjaciółki czy rywalki?

Show-biznes od podszewki wcale nie wygląda tak kolorowo i kusząco, jak na aranżowanych zdjęciach. Dużo w nim dwulicowości, która jest oczywistym następstwem rywalizacji, walki o to, żeby jak najdłużej utrzymać się na topie. Rewia donosi o rywalizacji, która miałaby się rozgrywać pomiędzy ulubienicami widzów telewizji publicznej. Katarzyna Zielińska i Katarzyna Glinka, koleżanki z planu Barw szczęścia, podobno tylko przed obiektywami fotoreporterów zachowują przyjaciółki, by poza obecnością dziennikarzy udawać, że się nie znają. Zarzewiem konfliktu między paniami ma być walka o sympatię widzów oraz propozycje zawodowe. 

Fot. Rewia

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)