Dlaczego Marta z „Rolnik szuka żony” nie pokazuje córki w internecie? Powód jest bardzo prosty

Wielu rodziców ma takie samo podejście do sprawy dzieci w sieci.
/ 29.03.2021 16:19

Wiele par z programu „Rolnik szuka żony” zyskało w mediach społecznościowych ogromną popularność. Fani śledzą ich losy jeszcze długo po zakończeniu emisji programu, sprawdzając, jak rozwijają się relacje zawiązane na antenie. 

Jedną z popularnych par z 7. edycji programu są Marta Paszkin, prawniczka z Warszawy i Paweł Bodzianny, czyli właśnie poszukujący miłości rolnik. Zakochani szybko znaleźli wspólny język, planują wspólne mieszkanie i występują w tanecznym show „Dance Dance Dance”.

Dlaczego Marta z „Rolnik szuka żony” nie pokazuje córki w internecie? 

Marta ma córkę w wieku szkolnym z poprzedniego związku. I chociaż dziewczynka jest oczkiem w głowie swojej mamy, na próżno szukać zdjęć dziecka w mediach społecznościowych prawniczki. Dlaczego zdecydowała się nie pokazywać córeczki? 

Ja myślę, że ona sama sobie zadecyduje kiedyś, czy chce się pojawiać w mediach. To jest jej prawo do prywatności. Na to jest odpowiedni czas i to ona musi podjąć decyzję - wyjaśniła Paszkin

Wybranka rolnika wyjaśniła też, że nie tylko ona trzyma córkę z dala od świata mediów społecznościowych. Również tata dziewczynki jest przeciwko epatowaniu wizerunkiem dziecka w sieci. Po narodzinach dziewczynki para umówiła się, że nie będą pokazywać jej twarzy na zdjęciach w sieci.

Coraz więcej gwiazd decyduje się na podobne ograniczenia i albo całkowicie ukrywa twarz swoich pociech w mediach społecznościowych, albo pokazuje ją niezwykle rzadko. Do tego grona należą chociażby Anna Lewandowska, Maffashion, Maja Bohosiewicz czy Paulina Krupińska. 

To też może cię zainteresować:
Bardowscy z „Rolnik szuka żony” zdradzili, do jakiej piosenki tańczyli na weselu. Ich pierwszy taniec nie obył się bez wpadki…
Ania i Grzegorz Bardowscy z „Rolnik szuka żony” znaleźli dietę idealną? Chudną, a nie odmawiają sobie przyjemności
Jak wygląda casting do programu „Rolnik szuka żony”? Uczestnik zdradza ważne informacje