Karolina Szostak fot. ONS

Dieta Karoliny Szostak

Gwiazda straciła już 15 centymetrów w talii
/ 13.06.2014 14:48
Karolina Szostak fot. ONS

Karolina Szostak zdobyła wielką popularność jako dziennikarka sportowa i uczestniczka ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami". Gwiazda od lat zachwyca bardzo kobiecymi kształtami, jednak od jakiegoś czasu ciągle chudnie. Nie jest to jednak spowodowane modą na odchudzanie, a problemami zdrowotnymi. W rozmowie z "Gwiazdami" zdradziła, na jakiej diecie jest obecnie i jakie przynosi one rezultaty. Są one naprawdę zaskakujące.


Dziennikarka zawsze akceptowała swoje ciało. Jednak ostatnio schudła aż 15 centymetrów w talii. A to wszystko za sprawą zastosowania nowej, dość radykalnej diecie tysiąca kalorii, który przynosi rewelacyjne efekty:
 

Jem pięć specjalnie dla mnie dobranych posiłków. W sumie 1000 kalorii dziennie. To dla mnie przełom w odżywianiu. Kurier przywodzi mi pięć dnia na cały dzień. Ze względu na pracę śniadanie jem zazwyczaj już o piątej rano. Mieszkam sama, więc to dla mnie dobre rozwiązanie. Teraz oprócz światła nie mam nic w lodówce - zdradza SzostakKarolina od 15 lat walczy z chorobą tarczycy. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę, że w telewizji ważny jest wygląd. Stąd decyzja o nowym trybie odżywiania:
 

Wiadomo, że kobiety odczuwają presję szczupłego wyglądu. Szczególnie jeśli pracują w telewizji. Ale ja chudne dla zdrowia. Niedługo mam badania kontrolne - mówi dziennikarkaTrzymamy kciuki za dalsze efekty!
  

 

Zobacz także:


 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/18.06.2014 15:06
Dieta w postaci dobrego walenia?