Cover "Wszystko, czego dziś chcę" Brodki promuje nowy polski serial

Brodka fot. ONS.pl
Brodka w stylizacji rodem z lat 80-tych, Piotr Fronczewski jako ochroniarz klubu i muzyka, która już w pierwszych sekundach przenosi nas w inny wymiar. O coverze "Wszystko, czego dziś chcę" promującym nowy polski serial "Rojst" mówi teraz każdy!
Magdalena Bury / 04.08.2018 10:52
Brodka fot. ONS.pl

"Wszystko, czego dziś chcę" 

"Rojst" to nowy polski serial kryminalny z Dawidem Ogrodnikiem i Andrzejem Sewerynem w rolach głównych. I chociaż jego premiera odbędzie się dopiero 19 sierpnia 2018 r., już teraz jest o nim głośno! Wszystko za sprawą teledysku do utworu "Wszystko, czego dziś chcę" w wersji Brodki oraz producenta A_GIM-a.

Klip do piosenki jest dziełem Michała Marczaka - reżysera znanego m.in. z filmu "Wszystkie nieprzespane noce" czy z teledysku Radiohead do utworu "I promise".

W klipie chciałem oddać klimat peerelowskiego piekiełka - klubu na granicy burdelu, pokazanego z lekko psychodelicznej perspektywy. Głównymi bohaterkami są silne, pewne siebie dziewczyny, które przejmują kontrolę nad klubem wprowadzając obecnych tam mężczyzn w stan mocnego zakłopotania. Nad wszystkim czuwa Brodka i capo di tutti capi - Piotr Fronczewski, który próbuje zrozumieć co się dzieje w tym dziwnym mieście, przesiąkniętym jakimś nieuchwytnym złem.
- wyjaśnia Michał Marczak.

Piosenkę "Wszystko, czego dziś chcę" w oryginale śpiewała Izabela Trojanowska. W 1981 roku był to prawdziwy hit na wszystkich domówkach i potańcówkach! Teraz, w wersji Brodki, ma zupełnie inną odsłonę. 

W klipie, oprócz wokalistki, wystąpił też Piotr Fronczewski. W serialu "Rojst" wcielił się on w postać kierownika Hotelu Centrum. Oprócz nich w teledysku widzimy także innych aktorów - Andrzeja Seweryna, Dawida Ogrodnika, Agnieszkę Żulewską czy Zofię Wichłacz. 

"Wszystko, czego dziś chcę" to niejedyny utwór z dawnych lat. W serialu "Rojst" usłyszymy też m.in. „Zaopiekuj się mną” grupy Rezerwat, „Jesteś lekiem na całe zło” Krystyny Prońko czy „Boskie Buenos” - Maanam. 

Nowy serial na Showmaxie

O czym będzie "Rojst'? Akcja serialu rozgrywa się w latach 80. w Polsce. W jednym z zapomnianych miast na południowym zachodzie Polski dochodzi do podwójnego morderstwa. Ktoś zabija młodą prostytutkę i komunistycznego działacza. W tym samym czasie samobójstwo popełnia para nastolatków.

W miejscowej redakcji jeden z doświadczonych dziennikarzy (w tej roli Andrzej Seweryn) ma napisać o tym tekst. W tej samej gazecie zatrudnia się młody dziennikarz (Dawid Ogrodnik), który jest synem wysoko postawionego działacza partyjnego. "Nowy" rozpoczyna dziennikarskie śledztwo. Im bardziej się angażuje, tym bardziej grzęźnie w tytułowy rojst - bagno, z którego trudno się wydostać. 

Zobacz też:
Czy nowe zdjęcie Rihanny oznacza powrót trendu, który oszpeca kobiety?

Redakcja poleca

REKLAMA