POLECAMY

Co słychać w show-biznesie?

Bilans Alicji Bachledy-Curuś, Doda podrywa piłkarza, a Joanna Krupa dementuje plotki o rozstaniu- czyli o czym ostatnio pisały kolorowe gazety.

Bilans Alicji Bachledy-Curuś, Doda podrywa piłkarza, a Joanna Krupa dementuje plotki o rozstaniu- czyli o czym ostatnio pisały kolorowe gazety.

Alicja Bachleda-Curuś – co dalej z jej karierą?

Redaktorzy magazynu Gala postanowili zabawić się w księgowych kariery pięknej Alicji i zrobić bilans zysków i strat jej dotychczasowych dokonań, bowiem właśnie przypada dwudziestolecie jej pracy aktorskiej. Podsumowanie jest mało zaskakujące: przyrost ilości newsów na portalach plotkarskich nie idzie w parze ze zwiększającą się liczbą udanych ról filmowych. Perspektywy na przyszłość? Rokujące. Alicja postanowiła, że nie będzie grała w gorszych scenariuszach niż te europejskie. Nie pozostaje życzyć nic innego, jak życzyć Alicji lepszego rozrachunku za kolejne dwadzieścia lat.

 

Fot. Gala

 

Danuta Stenka - „Mam 50 lat i co z tego!”

Podczas kiedy Alicja Bachleda-Curuś rozmyśla o dwudziestoleciu swojej kariery, kilka stron dalej, jej starsza koleżanka po fachu, Danuta Stenka, w przededniu rocznicy swoich 50 urodzin: „Widzę, że moja skorupa zaczyna mnie dyskwalifikować. To, że przybywa mi lat i zmarszczek, sprawia, że wypadam z gry. I tego mi żal. Bo dziś wiem i umiem znacznie więcej, niż kiedy miałam o 10, 20, 30 lat mniej.”

 

 

Fot. MW Media

 

Doda poluje na piłkarza z Legii

Takie jest życie! opisuje wiosenne polowanie Dody na nowego partnera. Po głośnym rozstaniu z Nergalem, tabloidy donoszą o Dodzie, poszukującej nowej wielkiej miłości. Piosenkarka, która zawsze miała słabość do sportowców, zgodnie z tezą informatora gazety, zarzuciła sieci na hiszpańskiego piłkarza Legii, Inakiego Astiza. Królowa kolorowych pisemek ma podobno niezawodną metodą na podrywanie mężczyzn: „To sposób Doroty na podrywanie bez podrywania. Ona nie umie żyć sama. Po rozstaniu z facetem wybiera sobie następny obiekt i zaczyna przez swoich ludzi rozpuszczać plotki, że jest z nim związana. Media natychmiast to podchwytują, plotka dociera do głównego bohatera, który czuje się niczym samiec alfa, bo Doda go wybrała. I zaczyna dążyć do kontaktu z nią” - zdradziła gazecie znajoma Dody. Podobno ta strategia zadziałała na Nergala. Czy i tym razem się uda?

Fot. Takie jest życie!

 

Joanna Krupa – rozstanie z narzeczonym?

Twoje Imperium dementuje plotki o rzekomym rozstaniu Joanny Krupy z jej majętnym narzeczonym, Romainem Zago. Ich związek ma się dobrze, a miłość kwitnie. „Komuś musi zależeć, by Joanna i Romain się rozstali, bo plotki o kryzysie w ich związku wracają jak bumerang. A prawda jest taka, że Joanna i Romain są tak samo szaleńczo zakochani, jak w dniu, w którym się zaręczyli” - zdradziła gazecie agentka Joanny.

Fot. Twoje Imperium

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/7 lat temu
Weeeee, what a quick and easy soltuoin.
/7 lat temu
nuda...
/7 lat temu
Bachleda Farell Curuś jakos sobie poradzi. 15 reklam szamponów i będzie git.
POKAŻ KOMENTARZE (1)