Bérénice Marlohe - nowa dziewczyna Bonda

Jeszcze kilka miesięcy temu wiodła spokojne życie. Dzięki roli w kolejnych przygodach Agenta 007 zyskała wielką sławę. Kiedy stanęła na filmowym planie Skyfall obok Daniela Craiga wszystko się zmieniło. Kim jest ta olśniewająca brunetka, o której mówi cały świat?

Jeszcze kilka miesięcy temu wiodła spokojne życie. Dzięki roli w kolejnych przygodach Agenta 007 zyskała wielką sławę. Kiedy stanęła na filmowym planie "Skyfall" obok Daniela Craiga wszystko się zmieniło. Kim jest ta olśniewająca brunetka, o której mówi cały świat?

Bérénice Marlohe - nowa dziewczyna Bonda

Fot. PR Photos

Bérénice Marlohe urodziła 19 mają 1979 w Paryżu. Ojciec francuskiej aktorki jest w połowie Chińczykiem, a w połowie Francuzem, natomiast matka pochodzi z Kambodży. Będąc małą dziewczynką marzyła o karierze pianistki, artystki. Podjęła więc naukę na uczelni Conservatoire de Paris. Mówi biegle po angielsku, hiszpańsku i arabsku. Bérénice marzyła jednak o aktorstwie. Aktorka dała się poznać francuskim widzom w reklamie Daci Duster. Potrzebowała zaledwie 10 sekund, aby przykuć ich uwagę. Miała problem ze znalezieniem pracy w branży filmowej. Obsadzano ją w małych rolach, które nie pozwoliły jej się wybić na tle pozostałych, znakomitych aktorów. Zagrała w kilku francuskich serialach: "R.I.S. Police scientifique", "Equipe médicale d’urgence", "Pere et maire", "Section de recherches" oraz kinowych produkcjach: "Un bonheur n’arrive jamais seul" i "L’art de séduire".

Bérénice Marlohe - nowa dziewczyna Bonda

Fot. PR Photos

Ta zjawiskowa brunetka oprócz ślicznej buzi, nienagannej figury ma wielki talent. Udowodniła to otrzymując rolę w najnowszych przygodach Agenta 007. Jak przygotowywała się do niej filmowa Severine? Słuchała nagrań walijskiej piosenkarki – Shirley Bassey, którą mieliśmy okazję posłuchać w poprzednich częściach Bonda. Bérénice w głosie artystki szukała natchnienia. A jaka według aktorki jest dziewczyna Bonda? Silna i kobieca!

Bérénice Marlohe - nowa dziewczyna Bonda

Koniecznie zobacz - Bérénice Marlohe - 8 niepowtarzalnych kreacji!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)