POLECAMY

Pamiętacie ją z serialu „Siódme niebo”, a teraz Beverley Mitchell to dumna mama dwójki dzieci, która łamie tabu i burzy stereotypy

Jak bardzo się zmieniła?
Edyta Liebert / 7 miesięcy temu

Karierę aktorską rozpoczęła w wieku 5 lat w reklamach telewizyjnych. Została dostrzeżona i zadebiutowała w 1990 roku w serialu telewizyjnym „Big Brother Jake”. Natomiast debiut na wielkim ekranie, nastąpił w thrillerze „Kruk 2: Miasto Aniołów”. Krótko potem wystąpiła w słynnym na całym świecie serialu „Siódme niebo” i to on zapewnił jej popularność. Jak wygląda teraz Beverley Mitchell?

Mama dwójki szkrabów

Studiowała filmografię, wydała też muzyczny album, ale to dzieci skupiają jej uwagę w stu procentach - Kenzie i Hutton. Beverley zyskała sympatię widzów jako sympatyczna Lucy, ale szacunek dzięki temu, że pokazuje jak wygląda rzeczywistość mamy dwójki dzieci. Umieszcza na Instagramie zdjęcia bez makijażu, czasem z miską prania, a czasem z porannych zabaw z córką.

 

#tbt to our last days in Colorado!! Already miss it! #family #myeverything

Post udostępniony przez Beverley Mitchell (@beverleymitchell)

Mitchell nie uchodzi za klasyczną piękność, ale też nic nie robi sobie z opinii postronnych obserwatorów, nie dba o to, czy włosy ma ułożone w odpowiedni sposób, czy na nieupudrowanej twarzy odbija się zmęczenie. Aktorka ma ponad 350 tys. obserwujących na Instagramie, którzy kibicują jej każdego dnia w demaskowaniu macierzyństwa! To, że jest osobą publiczną nie znaczy, że musi wyglądać jak gwiazda. Brawo!

Zobaczcie galerię zdjęć Beverley Mitchell - ta mama ma siłę i charakter!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)