Anna Mucha i Marcel Sora fot. KAPIF

Anna Mucha znalazła czas na miłość

Po sukcesie w "Tańcu z gwiazdami" Ania wyjeżdża z ukochanym na wakacje na Malediwy
/ 10.12.2009 11:49
Anna Mucha i Marcel Sora fot. KAPIF
Rajska wyspa na Oceanie Indyjskim, ekskluzywny hotel i malownicza plaża. Właśnie tu przez tydzień Anna Mucha (29) razem z Marcelem Sorą spędzi romantyczne wakacje tylko we dwoje.

– Po morderczych treningach do „Tańca z Gwiazdami” Ania potrzebuje w końcu wypocząć – mówi „Party” znajomy gwiazdy. Ale i ten relaks nie będzie długi. Już wiadomo, że TVN ma wobec aktorki poważne plany. – Okazało się, że Mucha to „kura, która znosi złote jajka”. TVN będzie chciał wykorzystać jej popularność i za wszelką cenę ją zatrzymać – mówi osoba związana ze stacją. Propozycje, choć wciąż nieoficjalne, padają już od kilku tygodni.

Jak ustaliło „Party”, Mucha dostała zielone światło, aby wrócić do współpracy z programem „Dzień Dobry TVN”. Podobnie jak wcześniej miałaby przygotowywać reportaże z podróży. – Projekty wciąż są dopracowywane i szefostwo stacji zastanawia się, czy nie wykorzystać Ani do czegoś większego. Jest szansa, że dostanie swój program w TVN Style o podróżowaniu po Polsce – zdradza nam osoba z TVN.

Ale to nie wszystko. Anna Mucha chce wykorzystać dobrą passę i zaistnieć na planie filmowym. – Wiadomo już, że pojawi się na kilku castingach do dużych produkcji TVN. Czy to będzie film, czy serial, na razie nie wiadomo. Jest teraz w świetnej formie, więc ma wielkie szanse na sukces – mówi nasz informator.

A z oficjalnych informacji już wiadomo, że to właśnie Mucha zajęła fotel trzeciego jurora w „You Can Dance”.

(MT), (AR)