Anna Lewandowska pokazała córki - 1 szczegół przykuwa uwagę fot. ONS.pl, screen Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska dodała rodzinne zdjęcie. Uwagę internautki przykuł jeden szczegół...

Ostatnie zdjęcie Anny Lewandowskiej z córkami i mężem wywołało prawdziwy zachwyt. Jedna z fanek trenerki dostrzegła coś, co przykuło jej uwagę.
/ 02.08.2020 08:13
Anna Lewandowska pokazała córki - 1 szczegół przykuwa uwagę fot. ONS.pl, screen Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska chętnie publikuje rodzinne zdjęcia. Każde z nich na Instagramie wywołuje lawinę komentarzy, zwykle pozytywnych, choć nie brakuje uszczypliwych uwag.

Tym razem na zdjęciu opublikowanym przez trenerkę widać coś, co do reszty rozczuliło fanki. O co chodzi?

Zdjęcie córki Anny Lewandowskiej rozczuliło fanki

Anna Lewandowska chroni prywatność swoich dzieci i stroni od pokazywania ich twarzy. Internauci muszą raczej zadowolić się widokiem pleców dziewczynek, rzadko widać na nich choćby uśmiech dzieci.

Tym razem tym, co rozczuliło fanki okazała się rączka małej Laury. Uroczo pulchna rączka dziewczynki jest widoczna na pierwszym planie:

Fanki uznały, że mała Laura wygląda uroczo:

Mnie rozczula ta rąsia na pierwszym planie

Laurka jakie ma bicki

Nie sposób nie zgodzić się z tym, że zdjęcia dzieci nigdy nie wymagają retuszu, a każda fałdka, zwłaszcza u niemowląt, dodaje uroku. Pod rodzinnym zdjęciem Anny Lewandowskiej pojawiło się za to mnóstwo pozytywnych komentarzy. Fanki stwierdziły, że to jedno z bardziej uroczych zdjęć, na którym widać, że Lewandowscy tworzą kochającą się rodzinę. 

Oczywiście wśród komentujących znalazł się także ktoś, kto oburzył się po raz kolejny faktem, że nie może zobaczyć twarzy dziewczynek.

Czytaj więcej na temat Anny Lewandowskiej:Anna Lewandowska pokazała trzeci wózek Laury. Fani: „Wstydu nie mają. Jeden by wystarczył”Fanki zarzucają Lewandowskiej fałszywe promowanie samoakceptacji. „Łatwo o to, kiedy się wygląda jak ty”Fani wyśmiewają nowy przepis Lewandowskiej. „Jogurt z miodem. Co dalej? Woda z herbatą?”

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/03.08.2020 10:41
Brzydka jest jak noc listopadowa a nos zadziera jakby była księżniczką Di
/03.08.2020 10:30
Najlepszy piłkarzyna , to tak
/03.08.2020 10:29
A ja ją lubię . I to fakt ze ma ładne ciało i tyle . nie zazdrościć . Może i ma posmarowane Dermotanem ale musi byc dobry bo nie widać ze wymalowana a skóra serio ładnie wyglada. Ma zdrowy ładny kolor Kto zazdrości to zamiast hejtu niech się posmaruje tez i zrobi to co ona żeby publikowali jej zdjęci jak umaluje się Na imprezę To dzisiaj chyba norma . ? Ikto ma błyszczeć jeśli nie żona naszego znajlepszego piłkarza . Hm ?
POKAŻ KOMENTARZE (3)