Anna Wendzikowska potrzebuje urlopu po wakacjach fot. ONS.pl

Ania Wendzikowska narzeka na aktywny wypoczynek: „Po tych wakacjach chyba będzie mi potrzebny jakiś urlop!”

Ania Wendzikowska z pewnością nie spodziewała się, że jej wakacje z dziećmi będą takie męczące. Wybrała się z nimi na wycieczkę rowerową.
Urszula Wilczkowska / 29.07.2020 11:29
Anna Wendzikowska potrzebuje urlopu po wakacjach fot. ONS.pl

Dzieci potrafią dać się we znaki - szczególnie na wakacjach i szczególnie te kilkuletnie, których wszędzie jest pełno i potrzebują ciągłych rozrywek, których brak może skutkować płaczem, dąsami czy jeszcze gorszymi zachowaniami, których każdy rodzic wolałby uniknąć. I niezależnie od tego, jak dobrze wychowane jest dziecko, wszyscy doskonale wiedzą - nuda w tym przypadku nigdy nie oznacza nic dobrego.

Właśnie tego chciała chyba uniknąć Ania Wendzikowska, które ze swoimi dziećmi wybrała się na wczasy nad morze. Stara się zapewnić swoim córeczkom naprawdę mnóstwo atrakcji! Jak sama jednak na to reaguje?

Ania Wendzikowska potrzebuje urlopu po wakacjach

Wycieczki rowerowe i piesze, szaleństwo na plaży - to wszystko brzmi jak idealne wakacje, ale każdy chyba przyzna, że czasem potrzebna jest chwila oddechu i czas tylko dla siebie. Większość rodziców mogłoby się zgodzić z Anią Wendzikowską!

Kolejne atrakcje dla dziewczyn. Po tych wakacjach chyba będzie mi potrzebny jakiś urlop! A tak zupełnie poważnie, to sama bawię się równie dobrze, co dzieciaki. Jestem najszczęśliwsza, kiedy one są szczęśliwe 
- pisze dziennikarka pod zdjęciem z córeczką.

Trzeba przyznać, że chociaż mówi, że jest zmęczona i będzie po tym urlopie potrzebować kolejnego, Anna Wendzikowska prezentuje się naprawdę nienagannie. Świetnie przemyciła elementy stylu boho do sportowego looku. Takiej stylizacji pozazdrościłaby jej niejedna modowa influencerka.

Ania Wendzikowska jest mamą dwóch dziewczynek: urodzonej w 2015 roku Kornelii oraz urodzonej w 2018 roku Antonii. Na wakacje z dziećmi w tym roku wybrała się do Chałup.

To też może cię zainteresować:
Małgorzata Rozenek zostanie aktorką?! Szczegóły dogaduje z Patrykiem Vegą
Kasia Cichopek pokazała dzieci. Adam to wykapany tata, ale to helena przykuła uwagę fanów
Czy Maja Hyży chce ochrzcić dziecko? Jej plany są bardzo oryginalne

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)