Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub! Jej sukienki (miała dwie) robią wrażenie

Aktorka i tancerka powiedziała „Tak” ukochanemu podczas weekendu w Toskanii. Zobacz, jak zjawiskowo wyglądała!
/ miesiąc temu
Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub! Jej sukienki (miała dwie) robią wrażenie fot. ONS.pl

Choć znają się dopiero kilka miesięcy, a zaręczyli się w kwietniu tego roku, Agnieszka Kaczorowska i jej ukochany - Maciej Pela - powiedzieli sobie sakramentalne „Tak”. Aktorce udało się zachować ceremonię w tajemnicy. Dopiero teraz zakochani opublikowali zdjęcia ze ślubu na swoich profilach na Instagramie.

Jacek Borkowski rozstał się ze swoją partnerką. Po tym, co o niej powiedział, raczej trudno będzie mu znaleźć nową dziewczynę

Agnieszka Kaczorowska - jak wyglądała podczas ślubu?

„Było piękniej niż w naszych najśmielszych marzeniach... Kocham Cię Mężu” – napisała Agnieszka Kaczorowska pod zdjęciem z Toskanii.

„Wspólnie zaczęliśmy najpiękniejszą podróż - pełną cudownych wyzwań, pięknych chwil i momentów radości... Agnieszka Kaczorowska, kocham Cię! Dziękuje, że zgodziłaś się zostać moja żoną!” – wyznał na Instagramie mąż Kaczorowskiej - Maciej Pela.

Wygląda na to, że Agnieszka Kaczorowska miała dwie suknie – kreacje od Violi Piekut. Główna była uszyta z delikatnego materiału z pięknym dekoltem. Gwiazda prezentowała się w niej ultrakobieco.

Agnieszka i Maciej znali się od lat, zanim zostali parą. Oboje są tancerzami i właśnie taniec ich połączył – Maciej był uczestnikiem 3. edycji „You Can Dance”. W kwietniu Agnieszka przyjęła jego zaręczyny.
Młodej parze życzymy wszystkiego dobrego!

Więcej newsów o gwiazdach:Oliwia Bieniuk ścięła włosy! Jak teraz wygląda?Żona księcia Harry’ego nową ikoną stylu. Magazyn „People” ogłosił Meghan Markle najlepiej ubraną kobietą 2018 roku

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/miesiąc temu
'Kreacje' od Piekut,tej PLAGIATORKI? Tej,ktora wystawila Dereszowska w wenecji ubierajac ja w plgiat?! Zarty!