jacek borkowski fot. ONS.pl

Jacek Borkowski rzucił nową dziewczynę i… ogłosił casting na żonę

Aktor bez ogródek przyznał, że nie zadowoli się byle kobietą. Jego wypowiedź może szokować.
/ 19.09.2018 10:31
jacek borkowski fot. ONS.pl

Od śmierci żony Jacek Borkowski próbował ułożyć sobie życie z różnymi partnerkami. Wiosną był widywany z brunetką z Trójmiasta – Katarzyną. „No co ja będę dużo mówił, jestem szczęśliwy i tyle” – mówił wtedy w rozmowie z „Super Expressem”. Potem u jego boku pojawiła się Sylwia. Aktor chętnie dzielił się ich wspólnymi zdjęciami z romantycznych spacerów. Jednak kilka dni temu zdjęcia zniknęły. Aktor usunął ślady znajomości.
Fani artysty zastanawiają się, co się stało.

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat rozstali się. Zobacz, dlaczego!

„Miłość się skończyła, a casting na moją żonę trwa” – podobno powiedział w rozmowie z „Na żywo” aktor. „Sylwia była dla mnie za stara. Partnerka Karola Strasburgera jest od niego o 38 lat młodsza. To mnie inspiruje. Teraz szukam kogoś takiego. Jak już brać, to nie z second handu. Tego kwiatu to pół światu. Karol dał czadu, to ja nie będę gorszy” – dodał w rozmowie z tabloidem.

Żona Jacka Borkowskiego – Magda – chorowała na białaczkę. Na początku 2016 roku zmarła niespodziewanie, miesiąc po diagnozie.
Myślisz, że z takim podejściem aktor ma szansę na znalezienie partnerki?

Więcej newsów o gwiazdach:A jednak! Żyłowie rozwodzą się. Wymowny wpis Justyny ŻyłyMartyna Wojciechowska pierwszy raz otwarcie o związku z Kossakowskim. Co za wyznanie! Żona księcia Harry’ego nową ikoną stylu. Magazyn „People” ogłosił Meghan Markle najlepiej ubraną kobietą 2018 roku

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (10)
/12.12.2018 23:03
CO ZA PAJAC !!! MŁODZIENIASZEK DWA KROKI PRZED KARAWANĄ... A TYMI GADKAMI TO TYLKO PODKREŚLIŁ, ŻE JEST NAJZWYKLEJSZYM STARYM CA....PEM, KTÓRY "szuka" ?? WSTYD PANIE JACKU, WIELKI WSTYD.. DZIECI SĄ JESZCZE MAŁE, A Z ZACHOWANIA WIDAĆ, ŻE O NICH NIE MYŚLI. SKORO FUNDUJE IM TAKI CYRK I WSTYD. FACET, OPAMIĘTAJ SIĘ. TO NIE TE LATA I NIE TEN CZAS. ŻENADA ~
/04.12.2018 19:57
dupek
/20.09.2018 22:13
Dobrze, że sam nie jest z second handu 🙄
POKAŻ KOMENTARZE (7)