POLECAMY

Co za figura! Agnieszka Hyży podkreśliła wszystkie atuty kreacją w odcieniu nude

Efekt piorunujący!
Co za figura! Agnieszka Hyży podkreśliła wszystkie atuty kreacją w odcieniu nude fot. ONS.pl

Agnieszka Hyży nieprzerwanie uchodzi za jedną z najzgrabniejszych prezenterek telewizyjnych. Nic dziwnego, że wybiera dopasowane kreacje, które wiele kobiet omija szerokim łukiem. Hyży ma wiele urodowych atutów, jak ona to robi, że jest tak szczupła?

Dziennikarka nie musi dementować plotek o ciąży ani komentować doniesień. Wystarczy spojrzeć na jej perfekcyjną figurę i talię osy! 30-letnia dziennikarka jest mamą 3,5-letniej Marty i Hyży kiedyś zabawnie wyznała, że jedyne diety, na jakie się decyduje to te, które prowadzą do przyjemności - "cukrowe" i"tłuszczowe", a zbędne kilogramy się jej nie imają!

Agnieszka Hyży na Top Łodź Festiwal

Top Łódź Festiwal to coroczna impreza, którą prowadzą prawdziwe gwiazdy, a na scenie nie brakuje znanych nazwisk. Koncert Top Łódź Festiwal 2016 poprowadzili Agnieszka Hyży oraz Dariusz Maciborek. Piękna prezenterka telewizji Polsat wybrała na ten wieczór dwie kreacje. Czerwona, krótka sukienka, wyglądała bardzo imprezowo, a druga była znacznie bardziej stonowana, choć... mocno wycięta i dopasowana. Co sądzicie o tej drugiej? Nam bardzo przypadła do gustu!

Maja Hyży ma nowego partnera. Kto to?

ONS.pl/kolaż polki.pl

Małżeństwo Agnieszki Hyży przechodzi trudne chwile

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
W czerwonej wygladała lepiej - widziałam na żywo. Wie ktoś co to za marka? Gdzie można kupić taka sukienkę?