61-letnia Madonna wrzuciła zdjęcie topless. Ma ciało lepsze niż niejedna nastolatka

Madonna fot. Adobe Stock
Gwiazda popu zawdzięcza sylwetkę genom, treningom i diecie. Fani Madonny nie szczędzili jej komplementów.
Edyta Liebert / 08.07.2020 08:50
Madonna fot. Adobe Stock

Madonna zszokowała fanów zdjęciem, na którym nie ma stanika. Choć kontrowersja to jej drugie imię, to tym razem obserwatorzy przecierali oczy ze zdumienia. Co za ciało!

61-letnia Madonna ma ciało nastolatki

Trudno uwierzyć, że kobieta na zdjęciu ma 61 lat. Madonna postanowiła pokazać się topless, zagrywając biust ręką. Zdjęcie selfie w lustrze momentalnie obiegło świat. Nie da się nie zauważyć, że sylwetka artystki nie odbiega od współczesnych „standardów”, a wręcz przeciwnie - Madonna w wieku 61 lat prezentuje się lepiej, niż wiele młodych kobiet i dziewczyn.

Madonna od blisko 40 lat uchodzi za niekwestionowaną gwiazdę i inspirację dla kilku pokoleń. Przez te kilka dekad była szykanowana, a zarazem stawiana za wzór. Obdarzona niebywałym głosem, inteligencją, a przy tym doświadczona przez los piosenkarka nie wrzuciła zdjęcia swojego niemal nagiego ciała do sieci bez powodu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

Na fotografii nie tylko jej ciało, lecz także kulę, którą się podpiera. Podpis pod fotką to „Każdy ma kulę...”. Artystka doznała niedawno kontuzji i tym zdjęciem chciała pokazać, że kocha i szanuje swoje ciało i jest wdzięczna za to, że dochodzi ono do siebie - choć trudniej niż kiedyś. Gdyby nie lata treningów i niemalże wyczynowego podejścia do choreografii artystycznej, Madonna musiałaby już dawno zejść ze sceny. W ten sposób piosenkarka prawdopodobnie chciała także zachęcić młode kobiety do pracy nad ciałem, a „seniorki” - do akceptacji swojej cielesności i upływu czasu. 

Prowokacja zyskała niebywały zasięg i okazała się skuteczna. Większość Instagramerów zaczęła sypać komplementami jak z rękawa, porównując wygląd gwiazdy z jej wizerunkiem sprzed lat.

Wciąż hot.

Tak wygląda królowa.

Wyglądasz obłędnie.

Nie da się ukryć, że zdjęcie na długo pozostanie w pamięci Internetu i jej fanów - ciekawe, co artystka zaprezentuje w dniu 62. urodzin, które obchodzi już niebawem, bo 16 sierpnia. 

Przeczytaj także: Madonna opowiedziała o gwałcie - poruszyła tą historią tysiące kobietInstagramerka pokazała, jak wygląda ciało po ciąży - szokujące czy po prostu prawdziwe?Doda sprzedaje „luksusowe” mieszkanie. Wystrój jest co najmniej ekstrawagancki

Redakcja poleca

REKLAMA