POLECAMY

Wystający brzuch, wałeczki, rozstępy. Tak naprawdę wygląda ciało po ciąży!

Idealna figura w kilka tygodni po urodzeniu dziecka? To mit! Najwyższa pora, żeby go obalić. Ta kobieta robi to z wielkim wdziękiem!
Marta Kosakowska / 6 dni temu

Ta Amerykanka bardzo się bała, że macierzyństwo zmieni jej ciało. I zmieniło. Pojawiły się rozstępy, fałdki i inne niedoskonałości. Miała dwa wyjścia: podjąć walkę ze swoim ciałem lub zaakceptować nową siebie. Wybrała tę drugą drogę. Teraz inspiruje inne kobiety!

Mama bez kompleksów

W czasach, kiedy gwiazdy prześcigają się, która szybciej wróci do formy po porodzie, trudno płynąć pod prąd. Pochodząca z Teksasu Meghan Boggs podjęła to ryzyko. Na swoim instagramowym profilu zaczęła publikować autentyczne zdjęcia swojego ciała. Bez kompleksów. I bez filtrów.

Zobaczcie efekt, który zainspirował inne kobiety!

Przeczytaj:
Kazali karmiącej zakryć pierś w restauracji. Jej reakcja? Mistrzowska!
Opublikowała zdjęcie z wakacji. Stało się hitem w internecie. Nic dziwnego!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/12 godzin temu
gdybym była bardzo młoda to sądziłabym, ze po ciąży można wyglądać albo jak ania lewandowska albo jak ta pani.niestety tylko takie "wersje" kobiet po porodzie możemy oglądać w sieci.a prawda leży po środku- większość kobiet wygląda gorzej niż pani ania, ale znacznie lepiej niż ta pani.zwyczajnie nie wierzę, że taki wygląd to efekt ciąży.ja po dwóch ciążach wyglądam normalnie, wiadomo, że pare kilo często trzeba potem zrzucić.ale, kobiety, nie tyle co ta babeczka!zwyczajnie była otyła, a teraz ma dobry argument- tak wygląda ciało po ciąży...
/3 dni temu
Rzeczywiście może zostać parę kilo po ciąży, szczególnie jeśli się dużo przytyje, ale ta pani nie ma nadwagi jest po prostu bardzo otyła. Nie sądzę, że to przez ciążę, bo ciężko w ciągu 9 miesięcy doprowadzić się do takiego stanu. Rozstępy Ok mogą powstać, ale nie wmawiajcie dziewczynom, że otyłość jest normalna.
/5 dni temu
Nie do końca tak to wyglada :) jestem po 3 ciej ciąży , ćwiczyłam i bardzo zdrowo się odżywiałam ale w każdej 14-16 kg przytyłam widzę tylko więcej tłuszczyku w okolicy brzusznej , specyfika konkretnej kobiety może :) sesja zbyt w kontrastowa dla tych nierealnie wychudzonych gwiazdek po ciąży :) może coś bardziej zrównoważonego by się przydało