Związki z siłowni!

Aż 7 na 10 osób podrywa innych na siłowni! Zobaczcie, co ankietowani Polacy sądzą o znajomościach zawartych w klubach fitness.

Aż 7 na 10 osób podrywa innych na siłowni! Zobaczcie, co ankietowani Polacy sądzą o znajomościach zawartych w klubach fitness.

Związki z siłowni!

Fot. Fotolia

Sport stał się sposobem na utrzymanie figury, zdrowia, ale i … solidnym fundamentem niejednej damsko-męskiej relacji! Eksperci od randkowania z Sympatia.pl i Pure Jatomi postanowili lepiej przyjrzeć się roli, jaką w naszym życiu pełni sport i sprawdzić czy ta pasja łączy ludzi na dłużej.

7 na 10 osób podrywa innych na siłowni

Zbadano 10 tysięcy osób aktywnie korzystających z siłowni. Wyniki mówią same za siebie!
Okazuje się, że niemal 70% ankietowanych uważa, że siłownia to doskonałe miejsce nie tylko do pracy nad kształtami, ale także do zwracania na siebie uwagi płci przeciwnej.

Jednocześnie, bywalcy siłowni prawie jednogłośnie (86%) twierdzą, że zamiłowanie do aktywności fizycznej może stanowić świetny pretekst do pójścia na randkę, ale przede wszystkim może być podstawą do budowania trwałego związku. W dodatku, nie są to deklaracje bez pokrycia, bo co piąty badany zdradza, że na randkę z osobą poznaną w fitness klubie umówił się przynajmniej raz.

Związki z siłowni!

Piękne, dobrze zbudowane ciało i wspólna pasja do aktywności fizycznej to podstawa wielu początkujących związków. Macie podobne doświadczenia?

Zobacz też: Modne ubrania na siłownię

* Badanie zostało zrealizowane w maju i czerwcu br. i stanowiło kontynuację ogólnopolskiej akcji „Sportowe Randki”, w której tandem złożony ze specjalistów Sympatii i Pure Jatomi namawiał singli do aktywnego spędzania czasu.

W oparciu o materiał prasowy serwisu Sympatia.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)