Sztuka uwodzenia

Sztuka uwodzenia
Każdego dnia mijasz wiele pięknych kobiet - na ulicy, w klubie, w pracy, na uczelni czy w centrum handlowym.
/ 29.04.2019 11:45
Sztuka uwodzenia

Każdego dnia mijasz wiele pięknych kobiet - na ulicy, w klubie, w pracy, na uczelni czy w centrum handlowym.

Atrakcyjne kobiety, których pragniesz są na wyciągnięcie ręki, lecz jedynie podziwiasz ich urodę z dystansu, ponieważ nie wiesz co powiedzieć i jak dalej kontynuować rozmowę, być może nawet paraliżuje Cię strach na myśl o podejściu do kobiety, która zwróciła Twoją uwagę?

Ile razy szedłeś ulicą lub po centrum handlowym i ujrzałeś swoją wymarzoną kobietę, dokładnie taką, jaką chciałbyś zdobyć... i w głębi siebie poczułeś, że nie wiesz jak mógłbyś ją poderwać?

Ile razy byłeś w klubie, pubie ze znajomymi i widziałeś tam wyjątkowo seksowną kobietę i skończyło się na tym, że piłeś piwo z kumplami, choć naprawdę to czego chciałeś było zdobycie tej kobiety ?

Zdecydowana większość mężczyzn jest w takiej sytuacji każdego dnia, przez całe swoje życie - codziennie widzą piękne kobiety i codziennie wymyślają sobie dziesiątki wymówek w sobie, aby tego nie zrobić np. "to niemożliwe, ona jest dla mnie zbyt piękna", "ona na pewno kogoś ma", „mam coś innego do roboty” , "to nie jest odpowiednie miejsce" lub też "nie wiem, co powiedzieć".Sztuka uwodzenia

Większość tych wymówek jest nie do wytłumaczenia, inne jednak nie biorą się znikąd, często mężczyźni naprawdę nie wiedzą, co powiedzieć, jak prowadzić rozmowę i brakuje im pewności siebie podczas uwodzenia kobiet.

Będąc w klubie – miejscu, gdzie powinno się poznawać nowe kobiety widać, że tak naprawdę niewielu mężczyzn poznaje nowe kobiety, większość przyszła tylko ze swoimi znajomymi i tego wieczoru nie pozna nikogo nowego. Pomijając mężczyzn, którzy już przyszli do klubu z kobietami, większość stoi pod ścianą lub siedzi przy stolikach pijąc piwo z kolegami, udając, że się świetnie bawią.

Czy gdyby Ci mężczyźni mieli możliwość przyjścia do klubu, uwiedzenia pięknej kobiety i spędzenia z nią nocy, to czy nadal siedzieliby i pili piwo, czy też rozmawiali z pięknymi kobietami?

Co Ty byś zrobił, gdybyś potrafił uwodzić kobiety?

Piłbyś piwo z kumplami czy też całował się z kobietą, która Ci się podoba?

Odpowiedź jest oczywista. Więc co możesz zrobić, a by ulepszyć swoje umiejętności towarzyskie?

Nasze wychowanie wpaja mężczyznom lęk przed seksualnością, nagością, nawet męskością etc. etc. - uczy się nas, że mamy być grzecznymi chłopcami i efekty są takie , że ludzie wychowywani na "grzecznych chłopców" mają problemy, gdy trzeba zachować się jak silny mężczyzna.

Inną kwestią jest brak umiejętności towarzyskich. Większość rzeczy, które potrafimy, przykładowo znajomość języka obcego, umiejętność jazdy na rowerze, samochodem to są umiejętności wyuczone z książek ,szkoły, kursów. Uwodzenie, jako jedna z umiejętności towarzyskich, jest taką sama umiejętnością jak każda inna jeśli nie miałeś wcześniej styczności z uwodzeniem , to masz prawo tego nie umieć.

Gdyby w szkole nie nauczano czytania i pisania, to większość ludzi byłaby analfabetami - i tak to zresztą wyglądało np.. w średniowieczu. A jak jest z uwodzeniem? Prawie nikt tego nie uczy, a materiały do niedawna dostępne na rynku bazowały na mglistym doświadczeniu pojedynczych osób. Dlatego 99% mężczyzn ma na ten temat znikome pojęcie. 99% mężczyzn nie ma pojęcia, jak prawidłowo zacząć w klubie rozmowę w klubie i nie mówiąc już o ulicy .

Dlatego powstała strona www.warsawlair.pl oraz ten mini podręcznik - aby w prosty i nieskomplikowany sposób dostarczyć rzetelną wiedzę na temat uwodzenia.

Czego pragną kobiety?

Nadszedł czas, aby wyjawić rozwiązanie tej "zagadki", która tak naprawdę żadną zagadką nie jest, lecz jej rozwiązanie nie jest zbyt często ujawnianie publicznie, ze względu na to, że jest "politycznie niepoprawne".

Przede wszystkim, musisz sobie zdać sprawę, że na pewnym poziomie, kobiety są do nas bardzo, bardzo podobne, choć występują też pewne różnice.

Co to oznacza praktycznie? Nie słuchaj tego, co mówią kobiety na temat tego, co lubią i co im się podoba - tak naprawdę to tylko intelektualne i logiczne gadanie, nie mające się wiele wspólnego z tym co naprawdę czują i co NAPRAWDĘ NA NIE DZIAŁA . Często same nie wiedzą lub nie chcą się przyznać do tego jak proste instynkty nimi kierują
Żeby nie być źle postrzeganą będą mówić (i być może nawet same w to wierzyć), żeby być „politycznie poprawne” na takiej zasadzie, na jakiej mężczyzna zapytany przez kobietę o to, jakiej kobiety pragnie, nie powie "chciałbym mieć trójkąt z dwiema długonogimi modelkami i żeby czwarta seksbomba czekała w kolejce", tylko powie coś w stylu "eeee.... dla mnie liczy się uczucie, żeby była inteligentna, dowcipna...wygląd to nie wszystko" - zastanów się, co Ty sam byś powiedział, a co tak naprawdę byś myślał !!

Dlatego zapamiętaj: To, co kobieta mówi to myśli na płytkim poziomie , a to jak się ZACHOWUJE to tak naprawdę w głębi siebie czuje!!

Co to oznacza?

To, że nie musisz przejmować się drogimi prezentami, bukietami kwiatów, nieziemskimi randkami, aby uwodzić kobiety, bo nie to tak naprawdę na nie działa.

WyobraźSztuka uwodzenia sobie miłą, sympatyczną, wesołą i inteligentna, lecz nieatrakcyjna dal Ciebie seksualnie kobietę, która jest Tobą zainteresowana. Czy to, że jest inteligentna, sympatyczna, że ją lubisz jako osobę, sprawia, że w Twoich oczach robi się ona atrakcyjna lub że będziesz jej pożądał tak samo jak pięknej modelki?

No właśnie. W pewien sposób tak samo jest z kobietami - jeżeli nie jesteś w pewien sposób dla niej ATRAKCYJNY, to możesz być sympatyczny, miły dla niej, wyświadczać jej różnorakie przysługi, kobieta może Cię nawet bardzo lubić jako osobę, ale będziesz w jej oczach „tylko kolegą”, usłyszysz sławetny tekst "bądźmy tylko przyjaciółmi.

Nigdy nie próbuj przekonać do siebie kobiety logicznymi argumentami, poprzez dyskusję czy wyjaśnianie jej czegoś - to nie działa. Znamy dziesiątki, setki przypadków, gdy mężczyźni próbowali przekonać do siebie kobietę, posuwając się do błagań, czy gróźb odebrania sobie lub jej życia, żeby tylko kobieta odwzajemniła uczucia tego mężczyzny. To żałosne. I nieskuteczne.

Ile razy widziałeś piękną kobietę z mało atrakcyjnym wizualnie mężczyzną i zadawałeś sobie pytanie: Dlaczego ona jest z nim? Kobiety pociąga dobry wygląd, ale nie ma on nawet w przybliżeniu podobnego znaczenia jak dla nas - jest on czymś, co fajnie jest mieć, ale jego brak absolutnie o niczym nie przesądza. Nie istotne dlaczego tak się dzieje, zostawmy tę kwestię naukowcom, istotne co z tego wynika dla nas ?

Obecnie, żyjemy w zaawansowanym technologicznie, zdawałoby się cywilizowanym społeczeństwie... ale nasze instynkty biologiczne są takie same jak tysiące lat temu - i mechanizmy selekcyjne kobiet nadal reagują na pewne sygnały, tak samo jak prehistorii, gdy ludzie żyli w małych osadach czy w jaskiniach.

Kobieta ocenia atrakcyjność mężczyzny przede wszystkim po jego cechach wewnętrznych - ocenia więc przede wszystkim jego charakter i to co z tego wynika.
W dużym uproszczeniu kobieta poszukuje silnego psychicznie, dominującego mężczyzny, który da jej poczucie bezpieczeństwa i który będzie o nią dbał.

Mężczyzna ten wcale nie musi być piękny i bajecznie bogaty.

O to cechy mężczyzny, który NAPRAWDĘ podoba się kobietom:


 • Pewność siebie i silna tożsamość. Podstawowa cecha Samca Alfa. Pewność tego co robisz, w co wierzysz i czym się kierujesz w życiu z żelazną konsekwencją
 • Wysokie poczucie własnej wartości. Wie czego chce w życiu i wie jak to osiągnąć, ma swoje CELE, pasje i ku nim zmierza
 • Prowadzenie. Jest przywódca, liderem. Nie pyta się "Czy chciałabyś ?", lecz proponuje i to robi "Chodź, idziemy tam"
 • Wysokie oczekiwania. Oczekuje i wymaga wiele od kobiety - zarówno w sensie jej cech osobowości jak i zachowania.
 • Wyzwanie. Jest wyzwaniem dla kobiety, nie wyskakuje od razu ze swoim zainteresowaniem, gdy kobieta pokaże ze jest nim zaciekawiona. Zamiast tego sprawdza, czy kobieta spełnia jego kryteria nie związane z jej wyglądem,
 • Preselekcja. Jest pożądany przez inne kobiety i jego wybranka może być świadoma, że jest wiele innych kobiet, które chętnie zajęły by jej miejsce,
 • Opiekun bliskich. Dba o swoich najbliższych i potrafi stanąć w ich obronie,

Te kilka punktów daje ogólny obraz tego jaki mężczyzna podoba się kobietom.

Fazy uwodzenia.

Uwodzenie ma 5 podstawowych faz:

 1. Otwarcie. Podejście do kobiety i rozpoczęcie z nią rozmowy
 2. Zbudowanie zainteresowania. Faza, w której demonstrujesz swoje atrakcyjne cechy kobiecie, tak że jesteś w jej oczach atrakcyjnym samcem.
 3. Kwalifikacja. Faza w której ty pokazujesz swoje unikalne zainteresowanie kobietą i sprawdzasz czy ma ona cechy , które Ciebie interesują.
 4. Zbudowanie komfortu. Faza, w której łączysz się na poziomie emocji (pasji, zainteresowań , wspólnego patrzenia na świat)
 5. Uwiedzenie. Faza eskalacji seksualnej.

Otwarcie.Wielu mężczyzn widząc piękną kobietę zastanawia się, co do niej powiedzieć i dochodzi do wniosku, że nie podejdzie, bo "nic nie przychodzi im do głowy" albo „ona już wszystko słyszała”.

O wiele bardziej ważne jest to, aby w naszej mimice i mowie ciała widać było, że jesteśmy mężczyzną o wysokiej wartości.

Przykładowe proste otwarcia:

Ulica lub Centrum Handlowe: "hej, dawno nie byłem w klubie w X, powiedz mi, jaki jest najlepszy pub/klub w tym mieście, do którego warto się wybrać dzisiejszego wieczoru?"
Proste otwarcie. Z tematu klubu przejdź na inne tematy, w których możesz demonstrować wartość lub posteruj do miejsca gdzie możecie spokojnie przez chwilę porozmawiać.

Klub: "Jesteś piękną kobietą, jak masz na imię?"
Otwarcie bezpośrednie, które potrafi być bardzo skuteczne, ale wymaga dobrej mowy ciała i pewnych umiejętności. Jeżeli powiesz to z mową ciała i mimiką "jesteś taka piękna... czy mogę postać obok Ciebie prze chwilę ?”, to nie licz na sukces.

Zbudowanie zainteresowania (atrakcyjności).

Kolejnym etapem jest budowanie naszej atrakcyjności w jej oczach.
Może ona wynikać z naszej subkomunikacji, z tego co mówimy i jak się zachowujemy.
Chcesz przekazać, że jesteś mężczyzną o wysokiej wartości.


 • Ubiór - nasz ubiór musi przekazywać określone wartości i cechy naszej osobowości. Czyż widząc na ulicy dajmy na to mężczyznę ubranego w adidasy i spodnie od dresu nie czynimy założenia, że jest on tzw. "dresiarzem", lecz widząc tego samego mężczyznę w np. marynarce i eleganckich butach założymy zapewne, że jest on księgowym lub prawnikiem? Kobiety myślą tak samo i dlatego nasz ubiór musi pokazywać pozytywne cechy osobowości - kobieta patrząc na nas musi mieć wrażenie, że jesteśmy pewni siebie, że mamy powodzenie u kobiet, że mamy silną tożsamość i wiemy, czego chcemy w życiu. Można to osiągnąć na wiele sposobów, ale trzeba wiedzieć, do czego się dąży - jest wiele wizerunków, z których każdy sam w sobie jest przydatny. Możemy np. ubrać się w eleganckie buty i czarną skórę, co przekazuje cechy silnego mężczyzny, który doskonale wie, czego chce w życiu... możemy też ubrać się np. w białą skórę i wtedy będziemy przekazywać mniej siły jako takiej, ale więcej zabawy, będziemy w większym stopniu pokazywać jak komfortowo czujemy się w swoim życiu - możliwości jest wiele, główną zasadą jest to, że musimy ciągle zadawać sobie pytanie: "na JAKIEGO mężczyznę wyglądam w tym ubraniu?".
 • Mowa ciała i mimika - w dużej mierze wynika bezpośrednio z naszego nastawienia psychicznego - ludzkie ciało ma setki różnych drobnych mięśni, większości, z których nie potrafimy do końca kontrolować świadomie - jeżeli jesteśmy wyluzowani i pewni siebie, to ustawienie mięśni naszego ciała, a także naszej twarzy zmieni się i ludzie będą mówić, że mamy "dobrą energię" lub, że "jesteśmy cool" – podczas, gdy tak naprawdę będą odbierać podświadomie przekaz wysyłany przez naszą mimikę i mowę ciała.
 • Kreowanie obrazu własnej osobowości poprzez słowa. Kobiety w ogromnie większym stopniu niż mężczyźni wsłuchuję się w to, co ktoś mówi i wysnuwają z tego wnioski. Jeżeli np. w subtelny sposób opowiesz jej o jednej ze swoich pasji, która jest związana np. z wyjazdem do Hiszpanii, to takie stwierdzenie zostanie wzięte pod uwagę i włączone do Twojego obrazu w jej oczach - w tym przypadku, jeżeli np. wspomnisz o wyjeździe do Hiszpanii, to wyjdziesz w jej oczach na mężczyznę, który dużo podróżuje, ma jakieś pasje i dzięki temu kobieta poczuje, że masz silną tożsamość. (pasją może być historia i kultura Hiszpanii, muzyka hiszpańska lub cokolwiek innego). Chodzi tutaj o wspomnienie o czymś w sposób, który sprawi wrażenie, że wcale się tym nie chwalimy, tylko wspominamy o tym przypadkiem. Mały przykład: "Byłem ostatnio w Hiszpanii, pojechałem tam, ponieważ interesuję się tańcem Flamenco i wyobraź sobie, że poznałem tam pewnego Anglika, który?(....)” <- Coś takiego jest naturalne i dobrze odbierane w przeciwieństwie do tekstów w stylu "Dużo podróżuję i mam ciekawe życie!".
 • Negi, konwersacyjne haczyki, historie i inne zaawansowane taktyki - omówienie ich wykracza poza zakres tego mini-poradnika.

Kwalifikacja

Celem tego etapu jest sprawdzenie czy kobieta, którą właśnie poznałeś jest kobietą , która w unikalny sposób może Ciebie zainteresować. Pokazujesz tutaj w subtelny sposób, że nie interesuje Cię tylko jej wygląd, że masz swoje kryteria jeśli chodzi o kobiety i się ich trzymasz. Możesz rzucać jej np. przynęty i wyzwania, którym ona mogłaby sprostać, demonstrując Ci, jak bardzo jest Tobą zainteresowana.
Generalizując „nie wskakujesz na .wszystko co się rusza i nie ucieka na drzewo”.
Przykłady: Powiedz mi co w Tobie jest ciekawego, poza twoim wyglądem co by mnie urzekło?” , „Mi w kobietach podoba się kreatywność... kocham kobiety ciepłe i opiekuńcze ... czy ty taka jesteś ?”
Kwalifikacja pokazuje kobiecie, że masz wybór jeśli chodzi o kobiety i że jesteś w pewnym sensie „wybredny”. I jeśli kobieta nie chce lub nie potrafi spełnić Twoich oczekiwań jesteś gotowy do odejścia.

Zbudowanie komfortu.
Aby kobieta chciała naprawdę pójść z nami do łóżka, musi ona czuć nie tylko, że jesteśmy dla niej atrakcyjni, ale także być przekonana, że cenimy ją naprawdę jako kobietę i że nie pójdziesz sobie od niej bezpośrednio po seksie, pozostawiając ją w dyskomforcie psychicznym.
W tym momencie rozmawiasz na wiele głębokich tematów, odnajdujesz wspólne pasje, marzenia , hobby , przekonania na temat życia i otaczającego was świata. Pokazujesz swoją drugą naturę, swoje słabości, szczerość, otwierasz się emocjonalnie z kobietą i razem odkrywacie w sobie coś wyjątkowego. Rozmawiasz np. o muzyce, sporcie, pracy ,rzeczach codziennych i pomału zmierzacie do głębokich kwestii emocjonalnych, tego czego chcemy i pragniemy w życiu. Generalizując - łączycie się w parę.
Kilka przykładów:


 • Muzyka >> to jak czujemy się słuchając muzyki X >> To jak chcemy się czuć w swoim życiu >> to, co chcemy robić w życiu.
 • hobby >> to, czego doświadczamy w życiu >> co nas pasjonuje w życiu i jak możemy czerpać radość z życia
 • Uczelnia >> to, co chcemy robić w życiu >> to, że jesteśmy ludźmi z pasjami >> to, kim tak naprawdę jesteśmy razem
 • Podróże >> to co nas pasjonuje w odkrywaniu i uczeniu się świata >> to co pragniemy poznawać w życiu >> To, co chcemy przeżyć i doświadczyć w życiu

Pokazujemy jacy jesteśmy naprawdę, tak aby kobieta miała poczucie, że istnieje pomiędzy Tobą, a nią autentyczny, spontaniczny i szczery kontakt emocjonalny i naturalne uczucie bliskości.

Uwiedzenie.
Gdy już jesteśmy w oczach kobiety atrakcyjni i czuje się już ona z nami komfortowo, możemy przejść do kolejnej fazy - np. do wzięcia numeru, pocałunku lub seksu.
Najważniejsza rzecz: o nic nie proś i nic się nie pytaj. Prośby lub pytanie się
o cokolwiek sprawi, że znowu postawisz się w pozycji petenta do łask kobiety. Ona znowu będzie czuć się jak nagroda, jak ogień do którego lecą ćmy. Nie chcesz tego. To powinno dziać płynnie i naturalnie, tak jakby działo się samo.

 • Numer telefonu. Nie pytaj się "czy dałabyś mi swój numer telefonu" lub "jaki jest Twój numer telefonu?". Weź swój telefon, włóż jej do ręki i powiedz "Daj mi swój numer telefonu" lub też "To była interesująca rozmowa... kontynuujmy ją np. w środę .... wymieńmy się numerami telefonów”.
 • Pocałunek. Nie pytaj się i nie wspominaj o całowaniu.... po prostu zrób to. Wielu mężczyzn ma problem z zaakceptowaniem tego, ale kobiety chcą być całowane 'spontanicznie’, w wyniku naturalnego działania mężczyzny, bez zastanawiania się i pytania o zgodę. Jest na to kilka taktyk, lecz są one tylko dodatkiem. Najprostszym sposobem na dokonanie tego jest rozpoczęcie dotyku i eskalowanie dalej, tak aby nie było jednorazowego krępującego ruchu od neutralności do intymności pocałunku.
 • Seks. Najlepszym sposobem na pójście z kobietą do łóżka jest uczynienie tego czymś "przypadkowym" – tak, aby nie zastanawiała się czy zna Cię dostatecznie długo, czy jeżeli pójdzie z Tobą do łóżka to nie będzie oznaczało, że jest dziwką....etc. etc.

Ona chce się z Tobą kochać, chce tylko żebyś zdjął z niej odpowiedzialność za ten krok.

Zrób tak, aby się nie zastanawiała...niech to wyniknie 'spontanicznie' - jeżeli zapraszasz ją do siebie lub też ona zaprasza Cię do siebie, niech zaistnieje jakaś wymówka, np. pokazanie jej swojej kolekcji płyt CD, lub obejrzenie jej rybek, skorzystania z jej toalety lub cokolwiek innego o czym wcześniej rozmawialiście.
Wymówka może być pozbawiona sensu, nie ma to żadnego znaczenia - obecność jakiejkolwiek wymówki drastycznie zwiększa szanse powodzenia, niezależnie od tego jak brzmi ta wymówka.

Po znalezieniu się w jej lub swoim mieszkaniu zacznij ją całować, a po pewnym okresie czasu zacznij zajmować się jej ubraniem, całując się z nią cały czas - potem potoczy się samo.

Czytelniku. ten mini-podręcznik, który właśnie przeczytałeś jest tylko krótkim wprowadzeniem do tematu uwodzenia, ale jednocześnie zawiera porady praktyczne poparte wieloletnim doświadczeniem - niech, za każdym zdaniem w tym mini-poradniku stoi wiele godzin doświadczeń z kobietami. Jeżeli chcesz przetestować zawartą w nim wiedzę, uczyń to jak najszybciej idąc do klubu czy do centrum handlowego.

Jeżeli natomiast chciałbyś się dowiedzieć więcej o uwodzeniu, zapraszam Cię na naszą stronę www.warsawlair.pl , gdzie wejdziesz głębiej w ten temat tak jak wielu mężczyzn którzy już osiągnęli sukcesy z kobietami.