Styl życia a powodzenie u kobiet

Styl życia a powodzenie u kobiet
Wydaje Ci się, że jesteś idealnym kandydatem na partnera: jesteś miły, uczciwy i masz dobrą pracę. Dlaczego kobiety wolą niegrzecznych chłopców? Co pociąga je w niebezpiecznym trybie życia? I jak zmienić swoje nawyki żeby przyciągać płeć przeciwną?
/ 03.12.2010 10:52
Styl życia a powodzenie u kobiet

Zdecyduj się na życie pełne przygód!

Twoje życie ma mieć jedną z podstawowych cech: ma być tak ekscytujące, ciekawe i pociągające, aby kobieta chciała stać się jego częścią. Pomyśl logicznie, jeśli kobieta odczyta jakiekolwiek sygnały, że nudzisz się w swoim życiu, to będzie chciała się z Tobą kiedykolwiek spotkać? Od razu zrozumie, że to na niej będzie spoczywała całkowita odpowiedzialność ze zapewnienie wam rozrywki, gdy kiedykolwiek się z Tobą spotka.

Masz mieć zatem życie, które wypełnione jest z jednej strony ciągłymi zmianami, interesującymi przygodami, zwariowanymi pomysłami, a z drugiej strony wieloma pasjami, konsekwentnym dążeniem do osiągania postawionych celów i realizacją marzeń. Kobieta poczuje się wtedy u Twego boku bezpiecznie, a z drugiej strony uzmysłowi sobie, że adrenalina nie będzie jej obca.

Polecamy: Jak polubić samego siebie?

Ciekawe życie - ale jak to zrobić?

Uczyń zatem swoje życie ciekawym. Zacznij robić rzeczy, których dotychczas nigdy nie robiłeś — uprawiać dużo sportów, zwłaszcza takich, jakich nigdy nie skojarzyłbyś ze swoją osobą. Skocz ze spadochronem, zacznij wspinać się po skałach, skocz na bungee, zacznij pokonywać swoje ograniczenia i strach w każdej dziedzinie, o której tylko pomyślisz. Pamiętaj jednak, że wedle zasady mówiącej, iż należy zawsze stanąć twarzą w twarz ze swoimi lękami, postanowiłem zacząć wspinać się po skałkach. Jako że mój przyjaciel miał akurat w tym spore doświadczenie, wybraliśmy się kilka razy na sztuczną ściankę, aby potrenować.

Oczywiście wejście na siedmiometrową ściankę dostarczyło mi trochę adrenaliny, zwłaszcza gdy spoglądałem w dół, ale nie może się to równać z pewnym weekendem, kiedy wybraliśmy się w teren. Nigdy nie zapomnę, gdy po wejściu na 30-metrową skałę (co daje wysokość mniej więcej 10-piętrowego budynku) usytuowaną w najwyższym miejscu jednej z podkrakowskich dolinek, spojrzałem w dół… To uczucie, gdy przeszywający całe ciało strach, przemieszany z niesamowita adrenaliną, miksował się z ogromna dumą i świadomością pokonania własnych ograniczeń, było niesamowite. Po drodze wiele razy zatrzymywałem się, byłem przekonany, że już dalej się nie da, że to koniec i moje mięśnie nie wytrzymają ani sekundy dłużej.

A jednak udało się. Jest to uczucie nie do opisania, zwłaszcza jeśli zdradzę Ci, że od tamtego weekendu regularnie wspinam się po skałach. No właśnie — często będziesz mieć tak, że nowo poznana, dopiero co spróbowana czynność tak bardzo Ci się spodoba, że stanie się elementem Twojej codzienności. Dlatego cały czas warto próbować czegoś nowego — czasem rzeczy z pozoru nieciekawe mogą stać się dla Ciebie życiowymi pasjami.

Polecamy: Penis - sytuacje awaryjne

Czy warto?

Czy teraz zaczynasz już budować oczyma swojej wyobraźni obraz tego, co dla kobiety będzie interesujące? Jeśli w Twoim życiu nieustannie będą pojawiać się nowe formy aktywności, będziesz miał setki historii do opowiedzenia, to myślisz, że kiedykolwiek nie znajdziesz pomysłu na scenariusz spotkania lub nie będziesz miał o czym rozmawiać z dziewczyną? Porównaj sam taki model życia z siedzeniem przed telewizorem albo komputerem i piciem piwa…

Fragment pochodzi z książki "Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn" autorstwa Krzysztofa Króla (wydawnictwo Helion, 2010). Publikacja z wiedzą wydawcy.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA