krem1.jpg fot. Adobe Stock

Czy kremy z naturalnym filtrem SPF działają?

Kosmetyki Be The Sky Girl, to naturalne wegańskie produkty o najwyższej jakości składnikach. Naturalne ekstrakty, oleje, wyciągi z roślin i ziół oraz zniewalające zapachy.
Redaktorki Polki.pl / 19.06.2020 05:54
krem1.jpg fot. Adobe Stock

Niezależnie od tego czy mamy słońce czy nie, kremy z filtrem należy stosować przez cały rok. Każdego dnia jesteśmy narażeni na promieniowanie. Nawet jeśli nie widzimy słońca bezpośrednio, to musimy pamiętać, że cały czas jest i intensywnie świeci.

Nasza skóra wymaga ochrony słonecznej, aby nie narazić jej na przebarwienia czy oparzenia słoneczne. Stosując krem z filtrami chronimy ją przed szybkim starzeniem i zapewniamy zdrowy, promienny wygląd.

Na rynku mamy bardzo duży wybór kosmetyków z filtrami słonecznymi. Niektóre zawierają w składzie tylko i wyłącznie filtry mineralne, inne tylko chemiczne. Charakterystyczny dla kosmetyków naturalnych filtr mineralny nadaje się dla każdego rodzaju skóry, a szczególnie w tych z tendencją do nadwrażliwości. Kosmetyki zawierające ten filtr są bardzo stabilne na słońcu i skutecznie chronią skórę przed promieniowaniem słonecznym.

Krem do twarzy Lady Sunshine z SPF 25 Be The Sky Girl, cena 89 zł

Często możemy usłyszeć, że krem z filtrami mineralnymi owszem chroni, ale niestety pozostawia na skórze efekt białej maski. Krem do twarzy Lady Sunshine z SPF 25 chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych UVA i UVB. Ma lekką konsystencję, świetnie się wchłania i nie powoduje bielenia skóry. Tutaj efekt białej maski na twarzy, to mit.

krem Be the sky girl
fot. materiały prasowe

Krem można stosować pod makijaż, także mineralny. Pachnie zmysłowo, egzotycznie i energetycznie, więc przez cały rok możemy czuć zapachy lata. To bez wątpienia hit tego lata. 

Kosmetyki Be The Sky Girl, to naturalne wegańskie produkty o najwyższej jakości składnikach. Naturalne ekstrakty, oleje, wyciągi z roślin i ziół oraz zniewalające zapachy.

Tagi: opalanie, krem
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)