Jak przytulać, żeby uwieść?

Jak przytulać, żeby uwieść?

Kiedy Ty przytulasz mężczyznę i dotykasz go — zaspokajasz inne jego potrzeby niż gdy to on przytula Ciebie: potrzebę bycia dotykanym. Jak to wykorzystać? Jak przytulać mężczyznę żeby nie mógł Ci się oprzeć?
/ 13.12.2010 10:49
Jak przytulać, żeby uwieść?

Czym jest dla niego przytulenie?

Dla Was, kobiet, przytulenie ma wymiar niemalże metafizyczny. To jest jak połączenie dwóch dusz po wiecznej rozłące. Jak złączenie dwóch połówek w jedną, nierozerwalną całość. Dla mężczyzny przytulenie ma wymiar często tylko fizyczny. Czasami niedoświadczony mężczyzna może mylnie odebrać to jako początek gry wstępnej lub jako wstęp do seksu.

Twój dotyk ma dla mężczyzny duże znaczenie. Pamiętaj także, że ze względu na męską naturę mężczyzna nigdy nie powie Ci, byś go dotykała. Dlatego też ja Ci to mówię: dotykaj go! Moja rada związana z przytulaniem jest następująca: daj swojemu mężczyźnie najpierw przytulenie „fizyczne”, a później domagaj się, by Ciebie przytulał w taki sposób, w jaki potrzebujesz.

Polecamy: Jak w kulturze brania nauczyć się dawać?

SPOSÓB PIERWSZY

Kiedy się przytulasz, stań do niego trochę bokiem, na tyle, by Twoje uda ocierały się o jego udo i były mniej więcej pośrodku. Stojąc bokiem, ocieraj się o niego delikatnie. Możesz głębiej oddychać, tak by poczuł kształt Twoich piersi na swojej klatce piersiowej. Możesz też delikatnie kreślić ósemki biodrami, ocierając się o jego udo. Stojąc bokiem, dasz mu możliwość delektowania się zapachem Twoich perfum — ponieważ Twoja szyja będzie tuż koło jego nozdrzy.

Twoje ułożenie względem niego pozwoli mu poczuć także Twój wzgórek łonowy. Mężczyźni to uwielbiają. Kiedy się przytulasz, rób to delikatnie, nie za mocno. Niech to przytulenie będzie synonimem kobiecej delikatności.

SPOSÓB DRUGI

Innym razem, przytulając go bądź całując — stojąc na wprost niego — włóż swoje udo pomiędzy jego nogi i delikatnie je unieś. To podnieca każdego mężczyznę.

Polecamy: Dlaczego tłumimy uczucia?

SPOSÓB TRZECI

Trzeci sposób, który uwielbiają także kobiety, to ten, gdy stoisz za nim.

Podejdź do niego, kiedy jest do Ciebie zwrócony tyłem, i obejmij go w pasie. Teraz możesz go głaskać po brzuchu. Wiesz o tym, że wszystkie ssaki mają bardzo wrażliwy brzuch? Ssaki w momencie ataku drapieżnika w pierwszej kolejności osłaniają brzuch. Także mężczyźni mają wrażliwy brzuch, bo, jak wiesz, mężczyzna to też ssak. Pozwalając Ci dotykać swojego brzucha, mężczyzna automatycznie i podświadomie Cię akceptuje, choć pewnie nie zdaje sobie z tego sprawy. Gdy to robisz, on odsłania przed Tobą jedno z najbardziej wrażliwych miejsc na swoim ciele. Dodatkowo stoisz za jego plecami, a nie każdy ssak na to pozwala. Tym bardziej drapieżnik. Jak wiesz, mężczyzna to taki mały tygrysek — a przynajmniej chce być za takiego uważany. Zatem gdy dotykasz go w tym miejscu, automatycznie tworzy się między Wami więź. Za każdym razem gdy się przytulasz — niezależnie od tego, w jaki sposób — możesz położyć delikatnie głowę na jego ramieniu bądź oprzeć ją o jego plecy.

Teraz, gdy spełniłaś już jego potrzeby odnośnie do fizycznego przytulania, powiedz mu otwarcie, jakiego przytulania Ty potrzebujesz. Jakiego i jak często chcesz, by to robił.

Fragment pochodzi z książki "Mężczyzna od A do Z. Wydanie III rozszerzone" autorstwa Piotra Marta (Wydawnictwo Helion, 2010). Publikacja za wiedzą wydawcy.