Facet chce tylko seksu fot. Fotolia

Facet chce tylko seksu

Dowiedz się wreszcie!
Joanna Szczepaniak / 30.04.2014 16:29
Facet chce tylko seksu fot. Fotolia
Poznajesz kogoś nowego. Facet wydaje się naprawdę interesujący. Nie wiesz jeszcze czego możesz oczekiwać od tej znajomości, ale wiesz na pewno jedno - nie zależy ci na znajomości, która polega tylko na uprawianiu seksu. Faceci jednak często właśnie taki mają plan wobec nowo poznanych dziewczyn. Po czym poznać, że jemu chodzi tylko o seks?

Facet chce tylko seksu - objaw pierwszy

Na dworze piękna pogoda, idealna do spacerowania albo siedzenia w restauracyjnym ogródku. Mimo tego on chce spędzić z tobą wieczór w domu. Oczywiście może być wiele powodów takiej decyzji, ale z reguły ta naprostsza pewnie najczęściej się sprawi - on chce seksu, a nie wpatrywania się w twoje oczy i miejskie krajobrazy.

Facet chce tylko seksu - objaw drugi

Wasze spotkania nie są wcześniej zaplanowane. Raczej spontaniczne. On odzywa się nagle, pisze nagle SMS-a, że może być za godzinę u Ciebie. Ty może i masz jakieś plany, ale lubisz go i chciałabyś po prostu spędzić z nim czas. On jednak raczej traktuje cię jako tak zwane "koło ratunkowe". Napisał, bo w danym momencie nie miał nic ciekawszego do robienia, liczy na to, że jeśli się spotkacie, to będziecie uprawiać seks.

Facet chce tylko seksu - objaw trzeci

Czasem sypnie jakimś żarcikiem, czasem dosyć bezpośrednio skomplementuje wystający kawałek bielizny, czasem rzuci nonszalancką propozycją spędzenia wspólnego wieczoru w wiadomych celach, wszystko pół żartem pół serio. Jednym słowem - zbyt często nawiązuje do seksu. Taki facet raczej nie będzie chciał biżej poznawać twojej bogatej osobowości.

Więcej: