Dominacja w uwodzeniu

Wiele osób wysyła do mnie maile z zapytaniem, czym jest dokładnie dominacja? Czy chodzi o to, aby zawsze prowadzić kobietę? Czy ma być tak jak ja chcę??
/ 02.04.2008 22:48
Wiele osób wysyła do mnie maile z zapytaniem, czym jest dokładnie dominacja? Czy chodzi o to, aby zawsze prowadzić kobietę? Czy ma być tak jak ja chcę??

Hmmm.... Odpowiedź na te pytania brzmi „Tak”... ale... to wszystko ma zmierzać w odpowiednim kierunku, w kierunku, który sprawi, że zarówno Ty jak i kobieta, krótko ujmując „WY”, spędzicie cudowne chwile i będziecie pamiętać siebie do końca życia.

Więc, o co dokładnie chodzi z tą dominacją w uwodzeniu?

Aby to zrozumieć, zdefiniujmy dominację, dzieląc ją na fizyczną i umysłową, i zobaczmy czym tak naprawdę jest (poruszając oczywiście aspekt uwodzenia).

Dominacja fizyczna – to nic innego jak przewaga fizyczna. Ten aspekt działa w uwodzeniu ze względu na obwody emocjonalne kobiety, które przez setki tysięcy lat były programowane przez zapewnianie im bezpieczeństwa przez najsilniejszych mężczyzn. Kobieta będDominacja w uwodzeniuzie czuła się bezpiecznie przy mężczyźnie, który jest silny, potrafi zapewnić jej bezpieczeństwo. Co za tym idzie??
Będzie on dla niej atrakcyjny. Poprzez dominację nie mam na myśli agresji. Bycie agresywnym znaczy bycie słabym niż raczej dominującym samcem. Dla przykładu: jeśli jesteś z kobietą w klubie zamiast proponować jej pójście do baru, na parkiet, na sofę czy do stolika, weź ją po prostu za rękę delikatnie, subtelnie, dominująco i najzwyczajniej tam zaprowadź. Jeśli będziesz agresywny, złapiesz ją za rękę i zaczniesz szarpać to.... ona zacznie być agresywna w stosunku do Ciebie, a Ty w końcu poznasz ochronę klubu.... od tej złej strony. Zaufaj mi! Widziałem mnóstwo sytuacji, w których kolesie wylatywali z hukiem z klubu przez takie właśnie zachowania.

Dokładnie tak samo jest z pocałunkiem. Jeśli rozmawiasz z kobietą, której naprawdę się podobasz, która chce z Tobą spędzić wieczór by poznać Cię lepiej nigdy nie pytaj się jej czy możesz ją pocałować lub czy ona ma ochotę pocałować Ciebie (wyjątkiem jest pytanie, na które znasz odpowiedź przed zadaniem go tzn. flirciarsko zadane pytanie o pocałunek podczas, gdy ona subkomunikuje ci, że ma na to ogromną ochotę). Zrujnujesz napięcie seksualne, jakie powstało między wami. Zamiast tego utnij rozmowę mówiąc jej komplement na temat tego jak wspaniale czujesz się będąc w jej towarzystwie, popatrz głęboko w jej oczy, następnie na usta i najzwyczajniej w świecie przybliż się do pocałunku. Zaskoczy Cię to jak to działa piorunująco na kobietę.

To mam na myśli mówiąc, że prawdziwy uwodziciel musi być dominujący. Musisz wiedzieć, dokąd zmierzasz i w jakim celu, wtedy kobieta podąży mając do Ciebie pełne zaufanie.

”Naucz się dobrze prowadzić siebie przez życie, a kobiety podążą za Tobą i będą chciały być częścią Twojego życia.”

~~ Adventurer

Dominacja psychiczna
– jest to jakby narzucanie swej woli kobiecie. Sprawianie, że kobieta myśli w podobnych kategoriach co Ty, zmienianie jej przekonań i wsysanie jej do swojego świata. Każdy percepuje rzeczywistość za pomocą zmysłów i tworzy mapy rzeczywistości w swojej głowie. Nie chodzi o to, aby kobietę psychicznie zdominować narzucić swój system wartości, przekonań. Jeśli będziesz to robił ona odejdzie. Kobiety potrzebują swobody i wolności. Im bardziej będzie się mogła przy Tobie czuć sobą i nie będziesz jej ograniczał tym bardziej ona będzie chciała z Tobą zostać. Jeśli będziesz starał się narzucić kobiecie swoje własne przekonania i „zamknąć ją w klatce” ona zamknie się na Twoją perswazję. Zamiast jakiegokolwiek przekonywania jej do swojego modelu rzeczywistości po prostu daj jej wybór. Mów o tym jak patrzysz na świat i ona sama zdecyduje czy to zaakceptuje czy nie. Moją radą jest – daj kobiecie wolność wyboru, daj jej swobodę myślenia, trzymaj się tego, czego jesteś pewny, bądź jednak otwarty na wprowadzanie zmian. Pamiętaj, że kobieta, z którą sypiasz będzie bardziej słuchała Twoich ideologii niż ideologii nowych zalotników. Jeśli dopiero podrywasz dziewczynę nie sprzeczaj się z nią, idź z jej sposobem myślenia. Podążaj po śladach jeśli prowadzą Cię one tam, gdzie chcesz. Kobiety czasami próbują psychicznie zdominować facetów. Próbują narzucić swój sposób myślenia. Wtedy musisz być w kontroli i filtrować, to co kobieta do Ciebie mówi. Jeśli ona Cię zdominuje przestaniesz być dla niej atrakcyjny. Jeśli Ty będziesz próbował ją zdominować ona poczuje się ograniczana i odejdzie.

Trening i doskonalenie swoich umiejętności pozwoli Ci przekonać się co najlepiej i najskuteczniej działa właśnie dla Ciebie.