Dlaczego facet mnie zdradza

Dlaczego facet mnie zdradza fot. Fotolia
W czym ona jest lepsza?
Joanna Szczepaniak / 02.06.2014 13:43
Dlaczego facet mnie zdradza fot. Fotolia
Już to wiesz. On sypia z inną. Może sama to odkryłaś, a może on przyznał się do tego "bez bicia". Sytuacja jest już jasna, ale z pewnością wiele kobiet w takim momencie trapi pytanie - dlaczego on wybrał inną? Dlaczego on sypia z inną kobietą? Oczywiście pewnie nigdy do końca nie poznamy prawdy, ale przedstawiamy 5 częstych powodów, dla których on idzie do sypialni innej...

Pierwszy powód - miał nudny seks

Nie każdy facet szuka wielkich fajerwerków w sypialni i bez problemu jest w stanie pogodzić się z mniejszym temperamentem swojej kobiety. Niemniej jeżeli mężcyzna ma wielkie potrzeby i fantazje, a partnerka "nie kipi seksem", wtedy faktycznie facet może wylądować w łóżku u innej. Bardzo możliwe, że po pewnym czasie będzie chciał wrócić do swojej byłej, bo nawet najbardziej szalony seks nie zastąpi stabilizacji i przywiązania, ale wtedy często jest już za późno.

Drugi powód - upijał się

Męskie wieczorki. Wypady do pubu. Wspólne oglądanie meczu z kolegami. Nie zawsze takie wyjścia kończą się grzecznie. Koledzy namawiają do kieliszka, a po alkoholu wiadomo, różne rzeczy można robić. Możliwe, że on kilka razy upił się i wylądował w łóżku u innej. Czy to można wybaczyć? Jeżeli zdarzyło się to raz to można przemyśleć sprawę, ale jeżeli kilka razy, chyba nie ma co ryzykować.

Trzeci powód - szukał wrażeń

Jest pewien typ faceta, który wiecznie czegoś szuka. To samo jest w sypialni. Niby ma partnerkę, którą kocha, niby wszystko jest okej, ale jego ciągnie do czegoś więcej. Wynika to być może z tego, że nie wyszalał się on w młodości, może miał tylko jedną dziewczynę, a teraz szuka wrażeń. Co w takiej sytuacji? Chyba nie wiele możemy zrobić. Facet musi się wyszaleć, a my znaleźć nową miłość.

Czwarty powód - bo przestał kochać

To bardzo bolesne i smutne, ale bardzo możliwe, że facet po prostu się odkochał. To zdarza się w takim samym stopniu zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Najlepiej zapytaj go o to wprost, aby mieć jasność. Do  miłości jeszcze nikt nikogo nie zmusił więc musisz zrozumieć sytuację i się z nią pogodzić.

Piąty powdów - bo patnerka przestała dbać o siebie

To zdarza się czasem w długoletnich związkach. Kobiety czują się ze swoim partnerem na tyle swobodnie, że przestają dbać o siebie. Eleganckie żakiety zamieniają na wygodne, ale niechlujne dresy, szpilki na aseksualne crocsy, seksowną fryzurę na krótkigo boba, błyszczące długie paznokcie na krótkie i mało atrakcyjne. Jeśli taka sytuacja wynika tylko z lenistwa to chyba nie można być za bardzo zdziwionym, że facet woli seksowną inną kobietę. I nie chodzi tutaj tylko o seks, ale nawet sam fakt patrzenia na taką zadbaną przedstawicielkę płci pięknej.

Więcej o zdradzie:

Tagi: flirt, zdrada

Redakcja poleca

REKLAMA