POLECAMY

Co mówi o partnerze jego mieszkanie?

Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem Ci, czy się z Tobą umówię! Co wystrój mieszkania mówi o osobie? Zobaczcie!

Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem Ci, czy się z Tobą umówię! Co wystrój mieszkania mówi o osobie? Zobaczcie!

Co mówi o partnerze jego mieszkanie?

Fot. Fotolia

Ankieta przeprowadzona przez eDarling i Westwing ujawniła, jakie naprawdę zdanie mają single na temat mieszkania ich potencjalnych partnerów podczas pierwszej wizyty.

Jakie wnętrza robią najlepsze wrażenie na partnerze?

Styl glamour

Styl glamour, (czyli akcenty metaliczne, bogate tekstury i paleta głębokich barw) okazał się popularny wśród 22% singli. Zdaniem ankietowanych, którym przypadł on do gustu - osoba, która lubi taki wystrój jest prawdopodobnie miłośnikiem kultury i sztuki, musi być też stylowa i modna. To zdecydowanie wybór tych, którzy cenią sobie luksus i którym nie przeszkadza odrobina przepychu.

Styl rustykalny

Single marzący o domowym ognisku i rodzinie preferują styl rustykalny (naturalne barwy i materiały, drewniane elementy, swojskość i przytulny klimat). Tenże styl przypadł do gustu prawie 30% ankietowanym, którzy uważają, że osoba mieszkająca w takim wnętrzu musi być rodzinna i ciepła oraz kocha naturę.

Duża biblioteczka

Już Cyceron mówił o tym, że „pokój bez książek jest jak ciało bez duszy”, okazuje się, że podobnie myślą osoby, które wzięły udział w ankiecie. Dla 40% singli to właśnie dobrze zaopatrzona półka z książkami sprawia, że potencjalny partner lub partnerka wydają się atrakcyjniejszymi.

Zdjęcia i pamiątki

Według co trzeciej osoby, dobre wrażenie robi obecność zdjęć rodziny i przyjaciół w mieszkaniu. Poza tym liczy się też wyposażenie kuchni, która okazuje się być również bardzo ważnym elementem. Okazuje się, że jest ona istotna aż dla 27% ankietowanych singli. 26% ankietowanych lubi także mapy oraz pamiątki z podróży w mieszkaniach partnerów. Sprawiają, że właściciel wydaje się osobą atrakcyjniejszą!

Pamiętaj!

  • Kobiety, które pragną zaimponować nowemu partnerowi powinny pamiętać o jednej bardzo ważnej rzeczy: prostota jest kluczem do sukcesu. Ankietowani panowie odpowiedzieli, że zdecydowanie odrzuca ich bałagan w czyimś mieszkaniu, poza tym nie przepadają również za tzw. hasłami motywującymi wypisanymi na samoprzylepnych karteczkach i porozwieszanymi w każdym kącie. Aż 45% mężczyzn odstrasza również obecność pluszaków w mieszkaniu.
  • Panowie, którzy nie chcą odebrać sobie szans na kolejną randkę powinni wiedzieć: kobiety nie przepadają za pustym mieszkaniem, w którym jedynym elementem imitującym mebel jest materac. Aż dla 44% pań brak mebli jest największym czynnikiem odstraszającym.

Zobacz też: Pozycje w łóżku - co mówią o waszym związku?

W oparciu o materiał prasowy eDarling i Westwing

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)