Rozumieć się bez słów

napisał/a: Kinia 2007-02-18 17:33
Czy macie tak czasem ze swoimi polowkami ze np wiecie co ta osoba sobie mysli, czego oczekuje w danym momencie? Moj Kochany bardzo czesto ma tak.
Mnie to czasem smieszy i zadziwia jak to jest mozliwe?
Ostatnio w Walentynki szlam i widzialam pary, gdzie dziewczyny dostaly kwiaty od swoich facetow i sobie pomyslalam, ze to takie trywialne dostac kwiaty i pomyslalam ze bym sie wkurzyla (wole dostawac kwiaty bez okazji a nie w taki "oklepany" dzien)
No i on mi mowi ze stanal pod kwiaciarnia, chcial kupic mi cos i pomyslal, ze nie bo sie wkurze...
I tak jest bardzo czesto
Macie cos podobnego?
napisał/a: patricja 2007-02-18 17:47
Ja mam podobnie czasami, ale na przykład coś chce powiedziec, skomentowac, a on mnie wyprzedza i mówi dokładnie to, co ja myślałam, teraz cały zeszły tydzien jak u niego bylam to tak bylo. Wyprzedzał mnie non stop
napisał/a: ami1 2007-02-18 19:35
napisal(a):Czy macie tak czasem ze swoimi polowkami ze np wiecie co ta osoba sobie mysli, czego oczekuje w danym momencie?

Ja mam tak dość często. I mój misiek sie śmieje, ze czytam wjego myślach. Iże już nic się nie da przede mną ukryć.
napisał/a: ~gość 2007-02-25 11:06
to rzeczywiście fajne uczucie-czasem naprawde się z tego śmiejemy (ale tak chyba mają pary naprawdę dopasowane nie???????)
napisał/a: patricja 2007-02-25 14:21
wiolisia napisal(a):to rzeczywiście fajne uczucie-czasem naprawde się z tego śmiejemy (ale tak chyba mają pary naprawdę dopasowane nie???????)

Ee, niekoniecznie dopasowane, na to chyba reguły nie ma. Ja uważam, że z moim chłopakiem wiele nas różni, jednak łączy coś bardzo mocnego, kochamy się nawzajem . Chociaż, jak się zastanowic, ciekawe, czy jest jakieś tam naukowe wytłumaczenie tej jednomyślności .