Początek związku

napisał/a: ~gość 2008-02-07 20:03
Witam :)
Proszę o poradę...
Mam 22 lata moja dziewczyna 19 jesteśmy razem 4 miesiące.
Zostaliśmy zaproszeniu do hoteliku mojego ojca ne weekend.
Wszystko fajnie pięknie gdyby nie to że spaliśmy razem... mój ojciec nie wiedział o tym dowiedział się o tym dopiero rano. Z tego co wiem to był bardzo zły.
W drodze powrotnej moja dziewczyna powiedziała mi że mój Tato rozmawiał z nią na ten temat mówiąc jej by z tego naszego spania nic nie wyszło.
Rozmawiając o tym zdarzeniu z moją Mamą powiedziała że to wielki wstyd.
Co wy o tym sądzicie..... ?
napisał/a: sorrow 2008-02-07 21:17
Myślę, że twoi rodzice mają po prostu tradycyjne poglądy na związki damsko-męskie. Wielu rodziców nie wyobraża sobie tego, żeby ich dzieci (nawet pełnoletnie) spały z kimś bez ślubu w ich domu. Twoi widocznie nawet nie tolerują tego w ich hoteliku. Myślę, że póki śpisz z nią w miejscach, które do nich należy to musisz uszanować ich wolę. Jeśli zabierzesz dziewczynę gdzieś poza rodzinne mieszkania, to nikt już nie może ci zabronić. To jednak nie znaczy, że rodzice będą z tego powodu szczęśliwi. Natomiast jak ty podchodzisz do ich niezadowolenia, czy się tym przejmujesz, czy szanujesz ich poglądy, itd. to już od ciebie zależy.
napisał/a: ralf1 2008-02-07 21:23
Zaden wstyd, sluchaj masz 22 lata wiesz co to ciaza? pewnie zdajesz sobie sprawe. Pracujesz? domyslam sie ze nie - tego boja sie rodzice ze oni beda musieli was utrzymywac i wasze dzieci wiec jesli dacie im do zrozumienia ze zabezpieczacie sie to ja nie widze w tym zadnego wstydu:)
napisał/a: ~gość 2008-02-07 21:28
Od 2 lat pracuje zarabiam na siebię.
I w każdej chcwili mogę wrazie czego zadbać o rodzinę.
Ale co do załadania rodziny to narazie mi się nie śpieszy.
napisał/a: ~gość 2008-02-08 02:28
no cóż, widać jedyną radą tutaj jest to co napisał sorrow, należy uszanować ich podejście do sprawy, myślę, że oni również uszanują Twoje, ale nie pod swoim dachem. w sumie to dziwne, że dopiero teraz zdałeś sobie sprawę z poglądów własnych rodziców... do tej pory nie miałeś pojęcia jak podchodzą do takich tematów?
napisał/a: ~gość 2008-02-10 14:50
Nie miałem pojęcia, ponieważ nigdy nie byłem w poważnym związku i nie zapraszałem dziewczyny na noc (weekend) do rodziców.