Miłość co myślicie

napisał/a: lukasz.t.z.84 2007-10-05 18:34
1.Co to jest miłość
2.Czy istnieje miłość,czy wierzysz w miłość
3Czy miłość ma coś wspólnego z seksem.
4.Kiedy się czuje że jest się zakochanym.?
napisał/a: aguśka112 2007-10-09 20:50
1. Miłość to trwanie ze sobą na dobre i złe, miłość to częste kompromisy, to przywiązanie do drugiej osoby i niewyobrażanie sobie życia z inną.
2. Pewnie że jest miłość, ostatnio widziałam parę staruszków trzymających się za ręce i uśmiechających się do siebie - to jest chyba dowód.
3. Nie może być miłości bez sexu i na odwrót, jak można kochać się z kimś - czuć jego ciało, bliskość - nie kochając tego kogoś?to bez sensu.
4. Zakochanie to motylki w brzuszku, ciągłe myśli o tej drugiej osobie, tęsknota gdy nie ma tej osoby obok ciebie, za to Miłość... - patrz pkt.1
Zakochanie to początek drogi ku miłości.
Takie jest moje wyobrażenie, o tym pięknym, lecz nierzadko-jakże bolesnym uczuciu.
Pozdrawiam.
napisał/a: Patka2 2007-10-09 22:10
Myślę że Anetka się wkurzy jak zobaczy że kolejny raz założyłes tego samego posta.
-
napisał/a: - 2007-10-10 14:00
miłość hmmmmmmmmmm
napisał/a: agasta 2007-10-12 10:27
Miłość to coś takiego co sprawia że chce ci się żyć, czujesz się wtedy szczęśliwie i żaden problem nie jest problemem którego nie da się rozwiązać. Miłość jest była i będzie. Miłość wywróciła moje życie do góry nogami i sprawiła że w końcu poczułam się kochana, mam problemy, ale dzięki temu że mam wspaniałego chłopaka to się ich nie boję. Miłość to wzajemne zaufanie dwojga osób, szczerość i szacunek wobec siebie. Seks jest tylko dopełnieniem miłości, ale jest wszechobecny i nie da się go wymazać z naszego życia, ale nie ma nic przyjemnego kiedy seks idzie razem w parze z miłością, bo gdy w związku jest tylko seks a miłość gdzieś w kącie to nie ma sensu ciągnąć takiego związku. To prawda gdy się jest zakochanym to czuje się "motylki w brzuchu", uśmiechasz się wtedy do siebie samego. Żyjemy po to żeby kochać. Życzę wszystkim żeby znależli swoją prawdziwą drugą połowę, o wiem jak ciężko być samotnym, ja byłam sama 24 lata a teraz już nie.